אחרי שקד קוממי, גוזי זירה, נינט טייב ונטע צ'רנר שהתגלו כחולי קורונה, גם הבדרן ליאור כלפון גילה כי הוא חיובי לקורונה. בשעה האחרונה שיתף כלפון עם עוקביו בפייסבוק כי הוא חולה קורונה ומבקש מכל מי ששהה בקרבתו בשבועיים האחרונים להיכנס במיידי לבידוד. בין הידוענים שהיו במגע עם כלפון ממש לאחרונה במסגרת אירוע "make a wish" ויאלצו להיכנס במידית לבידוד, ניתן למצוא את מייקל לואיס, ציפי שביט, סנדרה רינגלר, ליאור סושרד, דביר בנדק, ליאור רז ואלין כהן.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

"לכל מכריי וחבריי היקרים והאהובים, לצערי ולהפתעתי אני מודיע כי חליתי בקורונה (לא מאמין שאני אומר את זה בכלל)", כתב הבדרן והוסיף: "ולכן כל מי שבא במגע עימי בשבועיים האחרונים, בתנאי שהמגע עימי היה של יותר מ-15 דקות ו/או פחות מ-2 מטר (כן, גם חיבוק קצר נחשב) עליו להיכנס בהקדם לבידוד בחדר נפרד מבני המשפחה. ולא, לצערי זו לא בדיחה בכלל..אין כאן פאנץ' שמסתתר, מלבד הפאנץ' בחזה שקיבלתי כשתוצאות הבדיקות הגיעו חיוביות".

נינט טייב שוברת שתיקה: "נדבקתי בקורונה ולא מתתי" - לחצו כאן.

דביר בנדק, ליאור סושרד, ליאור כלפון באירוע האחרון בו נכח (צילום: רפי דלויה)דביר בנדק, ליאור סושרד, ליאור כלפון באירוע האחרון בו נכח (צילום: רפי דלויה)

"לאלו מכם שפגשתי בשבועיים האחרונים ולטובת בני המשפחה המבוגרים שלכם אני ממליץ מאוד ליצור איתי קשר להמשך הנחיות ממשרד הבריאות. ממש מתנצל על אי הנוחות ובתקווה שכולנו נהיה בריאים. שימו מסיכות בבקשה ואל תזלזלו. ולמי שדואג לשלומי, הייתי בגיהינום וחזרתי, אני מרגיש יותר טוב תודה לאל ונמצא בבידוד בחדרי. תחזיקו אצבעות ותשלחו אליי אנרגיה חיובית חברים שלי. אוהב אתכם!".

ליאור כלפון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ליאור כלפון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
ציפי שביט, דביר בנדק, ליאור כלפון (צילום: רפי דלויה)ציפי שביט, דביר בנדק, ליאור כלפון (צילום: רפי דלויה)
ניר שרצקי, דיוויד גילרמן וליאור רז (צילום: רפי דלויה)ניר שרצקי, דיוויד גילרמן וליאור רז (צילום: רפי דלויה)