בזמן שליאור דואק מצא לו אהבה חדשה עם עומר נודלמן, שמחנו לשמוע שגם תקוה גדעון לא נותרה בגפה ומצאה רגע אחרי אהבה חדשה עם בחור אנונימי העונה לשם דור כהן. עוד לא הספקנו לעכל את מערכות היחסים החדשות של צמד האקסים, ואפילו זכינו לתיעוד פפראצי של הזוגות הטריים, וכבר גילינו בסוף השבוע האחרון שדואק ונודלמן נפרדו. האם זה מקרי שרגע אחרי שדואק ונודלמן נפרדו מכריזה גדעון שגם היא חוזרת לרווקות?

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

זוכת "האח הגדול" שיתפה אמש (שבת) את עוקביה ברשתות החברתיות שהיא ודור לא שרדו זוגיות רומנטית ונשארו חברים טובים וכך כתבה: "דור בחור מקסים יצאנו למספר דייטים, אנחנו לא זוג, אני רווקה". כשנשאלה האם היא מצטערת שהכירה את האקס מהבית הסגור, השיבה: "ממש לא, שמחה שהכרתי אותו בלעדיו לא הייתי שורדת את העונה, יש לי המון הכרת הטוב כלפיו, לעולם תהיה לו פינה חמה אצלי בלב".

ליאור דואק שומע? תקוה גדעון בזוגיות חדשה - לחצו כאן.

תקוה גדעון, דור כהן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)תקוה גדעון, דור כהן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
ליאור דואק, תקוה גדעון (צילום: אינסטגרם)ליאור דואק, תקוה גדעון (צילום: אינסטגרם)

ליאור דואק מדבר לראשונה על הזוגיות עם עומר נודלמן - לחצו כאן.

בינתיים נערכת גדעון לנצל את דקות התהילה וכותבת הרצאות על דימוי גוף והעצמה נשית ובמקביל הגשימה חלום והתחדשה בשני קעקועים, אחד ברגל עם הכיתוב: "תחייה כמו שאתה רוצה שיזכרו אותך", ואחר נוסף באצבע עם הכיתוב: "איזון" באנגלית, כדי לזכור מאיפה באת ולאן אתה הולך. 

תקוה גדעון מתחדשת בקעקועים חדשים (צילום: צילום מסך אינסטגרם)תקוה גדעון מתחדשת בקעקועים חדשים (צילום: צילום מסך אינסטגרם)