חברת הכנסת לשעבר, נאוה בוקר, שבצעד ספק אצילי, ספק ויתור על המשחק, החליטה לפרוש מ"הישרדות VIP" לטובת שמירה על מקומו של ישראל אוגלבו, מנצלת את דקות התהילה בפריים טיים ומקבלת תפקיד ראשון בעולם הדוגמנות. בוקר נבחרה לדגמן על סט הצילומים של מותג האופנה החדש לנשים ולגברים "SB FASHION" של הדוגמן הבינלאומי שון בלאיש

נאוה בוקר בוחרת את המנצח שלה בגמר "הישרדות VIP" (צילום: אור גפן)

צילומי הקולקציה החדשה התקיימו במתחם האירועים "אמארה" בנס ציונה. בוקר נכנסה לתפקיד די מהר והייתה מלווה בצוות של סטייליסטים, מאפרת צמודה, מעצב שיער וצוות צמוד שליווה אותה במהלך היום לצד דוגמנים חטובים. כדי להרגיש ממש גלאם, בוקר ענדה על הסט תכשיטים בשווי של כחצי מיליון ש"ח וסיפרה כי המעבר מהאי בהישרדות לחיי הדוגמנות קרץ לה תמיד ושהיא הגשימה חלום.

נאוה בוקר מדגמנת (צילום: אור גפן)נאוה בוקר מדגמנת (צילום: אור גפן)

"בחרתי בנאוה להעביר מסר לדור הצעיר. שגם אישה שהיא לא בת 18 כוכבת אינסטגרם עם נתונים של דוגמנית, יכולה להמשיך לאהוב את עצמה כמו שהיא. בלי פוטושופ, הפרעות אכילה וכולי. המטרה הייתה להעצים נשים שעברו טראומה ובכלל נשים חזקות. לתת במה גם לנשים אמיתיות. יש בנאוה עומק, אישה חזקה עם סיפור חיים, שורדת אמיתית גם בחיי היום יום. זה מותג חדש כחול לבן למרות התקופה הקשה יצאנו עם המותג הזה כדי להחיות את האופנה הישראלית", אמר בלאיש.

שון בלאיש, נאוה בוקר (צילום: אור גפן)שון בלאיש, נאוה בוקר (צילום: אור גפן)
נאוה בוקר (צילום: אור גפן)נאוה בוקר (צילום: אור גפן)
נאוה בוקר (צילום: אור גפן)נאוה בוקר (צילום: אור גפן)