דווקא ביום הקשה ביותר של משפחת רפאלי, יום ראשון השבוע, יושרו ההדורים בין אב המשפחה, רפי רפאלי, לבין ליאורה. זה התחיל באווירה שונה לחלוטין ביום שישי שעבר. ליאורה פנתה לרפי רפאלי לבקשת תגובה על אייטם שרצתה לפרסם במדור. רפאלי התלהם, אבל כעבור יומיים שלח לליאורה צילום מסך של אותו אייטם בדיוק שהתפרסם אצל קולגה אהוב.

בין ליאורה ורפאלי זורם דם רע כבר שנים רבות. הדברים אף הגיעו לכך שרפאלי איחל לה סרטן במוח ובכל הגוף. ליאורה חשבה שכך זה יתנהל הפעם וכתבה לרפאלי: “מה אני יכולה לצפות ממך, אדם שאיחל לי לחלות בסרטן", ורפאלי ענה: “בפעם הבאה תאמיני לי ולא לנוכל! שלחתי לך את ההחלטה של השופט".

בר ראפלי, רפי רפאלי, ציפי רפאלי (צילום: יריב כץ, פול)בר ראפלי, רפי רפאלי, ציפי רפאלי (צילום: יריב כץ, פול)

ואז הגיעה התפנית המפתיעה. “אני מתנצל על האיחול שלא היה במקומו", אמר רפאלי לליאורה הנדהמת. “הוא הגיע ממקום של הרגשת רדיפה, שנאה וחוסר הגינות בלשון המעטה למשפחתנו. אני מקווה לשים את העבר מאחור ושוב קבלי את התנצלותי".
ליאורה כמובן סולחת מכל הלב, ומאחלת לרפי ולכל משפחת רפאלי רק טוב. בתקווה שהערעור של ציפי יתקבל. שבת שלום, פיוס ושלווה גם לכם. 

רפי רפאלי בבית המשפט (צילום: אבשלום ששוני)רפי רפאלי בבית המשפט (צילום: אבשלום ששוני)

> מותג האופנה האמריקאי "טומי הילפיגר" לרשת "פקטורי54" בחר את הזמרים והיוצרים הצעירים שחר סאול ועדן מאירי להציג בישראל את הרוח הצעירה והדינמית של קולקציית קפסולה ייחודית לגברים של טומי הילפיגר בשיתוף המותג העולמי הבועט AAPE. 

שחר סול ועדן מאירי (צילום: דניאל זאקונט)שחר סול ועדן מאירי (צילום: דניאל זאקונט)

> כוכבת סדרת הטלוויזיה “טהרן", לירז צ'רכי, תעלה השבוע בקמפיין חדש בכיכובה עבור חברת הקוסמטיקה המדעית ביופור, לרגל השקת תכשיר אנטי־אייג'ינג להצערת העור. במקביל, צ'רכי חתמה בימים אלה עם חברת ליטרבליט על שני אלבומים של מוזיקה פרסית. הסינגל הראשון ייצא בספטמבר.

לירז צ'רכי (צילום: אמיר יהל)לירז צ'רכי (צילום: אמיר יהל)

> ואם תהיתם מדוע יש פחות תאונות באתרי הבנייה, קבלו את אחת הסיבות המרכזיות. יו״ר הסתדרות עובדי הבניין והתעשיות הנלוות, יצחק מויאל, עורך סיור שבועי קבוע ומשגיח מקרוב על מילוי הוראות הבטיחות. שאפו גדול מליאורה.

מויאל משמאל עם יו״ר הסתדרות פועלי הבניין בנגב, מישל מיכאל, בשחור (צילום: יח''צ)מויאל משמאל עם יו״ר הסתדרות פועלי הבניין בנגב, מישל מיכאל, בשחור (צילום: יח''צ)

> תמונה כואבת במיוחד הועברה לליאורה על ידי משפחת באומן, שמנציחה את מאבקה ההרואי של יהודית במחלת האנורקסיה שתקפה את בתה קארין. לאחרונה, בשל מגיפת הקורונה, עברה קארין לאשפוז ביתי משמר חיים. רק בריאות.

קארין ויהודית באומן (צילום: שימי תבורי)קארין ויהודית באומן (צילום: שימי תבורי)

> קשה לפספס את עלייתה המטאורית של ח"כ אוסנת הילה מארק מהליכוד, אשר מאלמוניות מוחלטת כבשה את הוועדה למינוי שופטים. ח"כ מארק, חברה טובה של שרה נתניהו שליוותה אותה ללא מעט דיונים משפטיים, היא גם שכנה וידידה טובה של השר דודי אמסלם במעלה אדומים. בעברה כעורכת דין ייצגה בני מיעוטים ממזרח ירושלים במאבק לפתיחת בית הספר “דאר אל־מערפה" בכפר עקב, והגישה לא מעט עתירות למען זכויות בנייה בראס אל־עמוד. 

מטעמה של ח"כ מארק נמסר בתגובה: “אוסנת מארק ניהלה משרד לעריכת דין במשך עשור. עם שלל לקוחותיה הרבים והמגוונים נמנו גם לקוחות ערבים ממזרח ירושלים. מדובר בלקוחות שקיבלו ייצוג בסוגיות פליליות ואזרחיות אישיות". 

אוסנת מארק מהליכוד (צילום: ללא קרדיט)אוסנת מארק מהליכוד (צילום: ללא קרדיט)