אחרי שנה שלא ראה את הנכד הטרי שלו תו פרינס, שימי תבורי ויהודית באומן פגשו בחמישי האחרון את תו פרינס, בנו של בן אל תבורי ואורטל עמר. מי שהיה אמון על האיחוד המרגש היא לא אחרת מאורטל עמר, שהחליטה שהגיע הזמן שהנכד יפגוש את סבא שלו. כל זה קרה ללא ידיעת האקס הזמר וללא הסכמתו.  

שימי תבורי פוגש את נכדו תו פרינס לראשונה

בסוף השבוע האחרון הפתיעה עמר כשדפקה בדלת ביתם של שימי ויהודית כשהיא עם בנה תו ואביה. "ברגע שהם דפקו בדלת הייתי בשוק מוחלט", מסרה יהודית. "ראיתי את שימי בקטן, עיניים גדולות וילד מתוק כזה. שימי היה בהלם נישק אותו וחיבק ודמע. אני הייתי בהתרגשות גדולה הרגיש לי כאילו הוא ממש הנכד שלי".

בן אל תבורי מחזיר מלחמה לאורטל עמר ומשגר מכתב התראה לפני תביעה - לחצו כאן.

מרגש. שימי תבורי, תו פרינס (צילום: פרטי)מרגש. שימי תבורי, תו פרינס (צילום: פרטי)

"אחר כך נסענו לראות את הנכדים שלי ובדרך שימי פשוט נשבר בכה מרוב שמחה שסופסוף פגש את תו", הוסיפה באומן. זה לא המפגש הראשון ולא האחרון כי אחרי האיחוד קבעו עמר, שימי ויהודית על מפגש נוסף בשבוע הבא. בהחלט מרגש! נראה כי זה הצעד הראשון לסולחה המתבקשת בין תבורי האב לבן אל, לאחר שנים ארוכות של נתק. שימי מתכנן לבקר את בן אל בביתו וליישר את ההדורים בין השניים. הרעיון לפגישה עלה מצד יהודית, אשתו של שימי. נאחל להם בהצלחה.

אורטל עמר נצמדת לגבר חדש - לחצו כאן.

בן אל לא הגיע הזמן לסולחה? יהודית באומן, שימי תבורי, אורטל עמר (צילום: פרטי)בן אל לא הגיע הזמן לסולחה? יהודית באומן, שימי תבורי, אורטל עמר (צילום: פרטי)

שימי תבורי, יהודית באומן, תו פרינס (צילום: פרטי)שימי תבורי, יהודית באומן, תו פרינס (צילום: פרטי)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ortalamar (@ortal_amar) on