בצל הביקורת הרבה שהשורדת אלה איילון מקבלת, אמש (מוצ"ש) התארחה השורדת בתוכנית של יעל בר זוהר, רגע אחרי שהחלימה מהקורונה ואחרי שנפרדה מבן זוגה בשנתיים האחרונות רז זלצמן. כשנשאלה לשלומה, איילון לא יכלה לעצור את הדמעות פרצה בבכי ואמרה: "נכנסתי נסערת לאולפן, עוברת עליי תקופה לא כך כך טובה".

בר זוהר שאלה האם זה בגלל הקורונה והבידוד, איילון הסבירה: "אני יוצאת בהישרדות לא כמו האלה שאני מכירה, והמשפחה והחברים הקרובים אומרים לי שהם לא מזהים אותי, זה לא את. זאת לא אני כי זאת אלה שנמצאת במצוקה, אלה שלא אכלה כמעט חודשיים, אלה שהיא בודדה מאד, שהיא לא ישנה בלילה, וכמובן הלחץ וכל הפקק החברתי זה לא משהו שמוסיף בכלל".

הסיבה לפרידה של אלה איילון ורז זלצרמן נחשפת - לחצו כאן.

אלה איילון (צילום: צילום מסך רשת 13)אלה איילון (צילום: צילום מסך רשת 13)

כשצפתה על המסך בקטע בו השורדים בחרו כי לא ישמרו איתה על קשר אחרי "הישרדות" השיבה בוכה: "הגעתי עם הרבה חומות, הרבה מגננות ומחסומים, לא הרגשתי מספיק בנוח להיפתח, להראות לכולם את הבפנים שלי, כי זה המקום הכי פגיע שלנו, להראות את עצמנו".

אלה איילון חוטפת ולא תאמינו מי יוצא להגנתה - לחצו כאן.

הישרדות VIP, אלינה לוי, ליטל סמדג'ה, אסי בוזגלו, ישראל אוגלבו, אלה איילון (צילום: אור דנון)הישרדות VIP, אלינה לוי, ליטל סמדג'ה, אסי בוזגלו, ישראל אוגלבו, אלה איילון (צילום: אור דנון)