אם שנת 2020 הרגישה עד עכשיו כמו סיוט אחד מתמשך שמסרב להפסק, אפשר להפסיק לדאוג, הסיוט נגמר. כמובן רק אם אתם חלק מעשרת השחקנים הכי מרוויחים בעולם שנמנים ברשימה האקסקלוסיבית שפרסם אתמול (שלישי) מגזין "פורבס". אם אתם לא חלק מהרשימה, השנה היא כנראה עדיין 2020 והקורונה עדיין מסרבת ללכת, אבל איזה כיף שאפשר תמיד לחטט לכוכבים הללו בחשבון הבנק ולהרגיש חלק מהם.

הרשימה השנתית מקבלת חיזוק משמעותי בעזרת ענקית הסטרימינג "נטפליקס" שהחלה להפיק יותר ויותר סרטים ורק היא בעצמה מהווה כ-25% מההכנסות של הכוכבים הנ"ל.

אלו הם עשרת השחקנים הגברים הכי מרוויחים בהוליווד לשנת 2020:

במקום הראשון: דוויין "דה רוק" ג'ונסון - 87.5 מיליון דולר

המתאבק שהחליט לשנות מסלול והפך לאחד השחקנים המצליחים בעולם עם אינספור סרטי אקשן בשנים האחרונות, הגיע למקום הראשון ברשימה זו השנה השניה ברציפות, כשהוא גורף לכיסו 87.5 מיליון דולר. את ההון העצום הרוויח מתפקידו בסרט המדובר "Red Notice" של נטפליקס שעתיד לצאת בשנה הבאה למסכים בו הוא משחק לצד גל גדות. בנוסף, השיק השחקן ליין מצליח למותג הבגדים "Under Armour".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by therock (@therock) on

במקום השני: ראיין ריינולדס- 71.5 מיליון דולר

זו הייתה השנה של ראיין ריינולדס בנטפליקס. עם תפקיד בסרט המצליח "Six Underground", ועוד תפקיד בסרט המדובר "Red Notice ועוד תפקיד סודי וגדול שעתיד להגיע בהמשך השנה, אין פלא שהוא גורף השנה 71.5 מיליון דולר.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on

במקום השלישי: מארק וולברג- 58 מיליון דולר

כוכב סרטי "טד" שיחק השנה בתפקיד הראשי בסרט "הצדק של ספנסר" המצליח, אבל את הכסף הגדול עשה כמפיק של סדרת הדוקו של "HBO- "McMillions and Wahl Street

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mark Wahlberg (@markwahlberg) on

במקום הרביעי: בן אפלק- 55 מיליון דולר

שיחק בסרטים המצליחים "הדרך חזרה" ו-"הדבר האחרון שהוא רצה" , האחרון גם הוא של נטפליקס.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ben Affleck (@benaffleck) on

במקום החמישי: וין דיזל- 54 מיליון דולר

וין דיזל היה צריך להיות ממוקם הרבה יותר גבוה ברשימה, אך עקב דחיית הסרט המדובר שלו "F9" , הוא עשה השנה את הונו מזיכיון על סדרת האנימציה של נטפליקס: "מהיר ועצבני: מרגלים על הכביש" שם הוא משמש גם כמפיק. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vin Diesel (@vindiesel) on

במקום השישי: אקשאיי קומאר- 48.5 מיליון דולר

השחקן היחיד מבוליווד שנמצא ברשימה. משתתף בסדרה "The End" של "אמאזון פריים" אבל דווקא את רוב הונו הרוויח מהשקעות שעשה השנה - החל ממולטי ויטמינים ועד למוצרי טואלטיקה וניקיון.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Akshay Kumar (@akshaykumar) on

במקום השביעי: לין מנואל מירנדה- 45.5 מיליון דולר

השחקן שבטח לא מוכר לכל אוזן, משחק בתפקיד הראשי במחזמר המצליח "המילטון". את  הכסף הגדול הרוויח אחרי ש-"דיסני" רכשו את זכויות המחזמר בכ-75 מיליון דולר.

לין מנואל מירנדה (צילום: Frazer Harrison/Getty images)לין מנואל מירנדה (צילום: Frazer Harrison/Getty images)

במקום השמיני: וויל סמית'- 44.5 מיליון דולר

סמית' משתתף בסרט שעתיד לצאת "המלך ריצ'ארד" המספר את סיפור חייו של ריצ'ארד וויליאמס אביהן של הטניסאיות סרינה וונוס וויליאמס. בנוסף, הוא משקיע הרבה במדיות החברתיות ובעיקר בחשבון אינסטגרם פופולארי שמניב לו הרבה כסף ובסדרת סנאפצ'אט מצליחה.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Will Smith (@willsmith) on

במקום התשיעי: אדם סנדלר- 41 מיליון דולר

סנדלר חתם על עסקה ענקית שמוערכת ככ-250 מיליון דולר להשתתפות בארבעה סרטים של נטפליקס. תוסיפו לזה את השתתפותו בסרט המצליח "תעלומת רצח" עם ג'ניפר אניסטון שהפך לאחד המצליחים של שירות הסטרימינג והרי לכם מקום תשיעי.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adam Sandler (@adamsandler) on

במקום העשירי: ג'קי צ'אן- 40 מיליון דולר

את הרשימה סוגר כוכב סרטי הפעלולים המפורסם שהשתתף השנה בכלא פחות מחמישה סרטים שונים שגרפו לחשבון הבנק שלו 40 מיליון דולר.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jackie Chan 成龍 (@jackiechan) on