סטטיק הסעיר אמש (ראשון) את מעריציו כששיתף בסטורי מסתורי ומלא בסימני שאלה וכך כתב: "עכשיו אמרו לי משהו שמטלטל את החיים עצמם. אני מאוד מקווה שזה טעות של הרגע. אחרת, באמת שיהיה בלאגן". לא רק זה, סטטיק שינה גם את תמונת הפרופיל שלו לרקע שחור והצליח להלחיץ את המעריצים שתהו במה מדובר.

השערות רבות דיברו על פיצול מבן אל תבורי, לאחר שהוא החליט בתזמון מדהים למחוק את מרבית תמונותיו מהאינסטגרם. אחרים טענו כי מדובר בצעד יח"צני לקראת שיר חדש ומנהליו של סטטיק טענו כי מדובר בנושא אישי ולא מקצועי וסירבו להרחיב.

סטטיק (צילום: צילום מסך אינסטגרם)סטטיק (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
סטטיק (צילום: צילום מסך אינסטגרם)סטטיק (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

היום (שני) סטטיק חושף את הסוד הגדול וכך כתב לעוקביו באינסטגרם: "רואים את המגן דוד הזה? זה התכשיט שתמיד עליי. כשאני מוריד את כל התכשיטים שאתם רואים, אותו אני לא מוריד. וזה מאז שקיבלתי אותו, בסוף כיתה י"ב מאמא שלי. זוכר איך נכנסנו יחד לחנות בקניון חיפה ורכשנו אותו. גם לאחי יש כזה מסיום י"ב שלו, אתם יודעים - מעין מסורת. הוא מאוד חשוב לי כי זה מאמא ובגלל מה שהוא מסמל. גדלתי מאוד קרוב לדת. ימי כיפור בבית כנסת, כל החגים, עליתי לתורה בבר מצווה , וקידוש אנחנו עושים יחד עד היום. טוב, אולי הקורונה קצת הרסה את זה, אבל הבנתם. הכל רגיל עד כאן".

סטטיק, שרית פולק (צילום: אינסטגרם)סטטיק, שרית פולק (צילום: אינסטגרם)

"אתמול שמעתי מילים שלא שמעתי בחיי, בפעם הראשונה , הנושא שהכי כואב לי וקשה לי בעולם נחשף מתחת לאדמה עמוק עמוק איפה שקברתי אותו בליבי. נושא כל כך רגיש וכואב שאני כבר מבחוץ אדיש אליו כמערכת הגנה. כן, נכון, האימוץ. פתאום נהיה אישיו לקראת החתונה. פתאום היהדות הזו שלי, הזהות שלי, הייתה מוטלת בספק. אתם לא מבינים כמה משפיל וכואב לדעת שאולי כל מה שגדלת עליו הוא לא נכון. אולי כל מה שאתה יודע הוא אשליה. ראיתי שחור. ראיתי כל כך שחור שלא היה אכפת לי יותר כלום".

"למזלי, הודות למאמצים מרובים בעיקר של המנהלים שלי, חפירות ארכיאולוגיות באמת, חזרה לי הנשימה. חזרה לי הנשמה. רשמית, יהודי לכל דבר. אם אי פעם בחיי הייתי קרוב להתקף לב - זו הייתה הפעם הזו. תודה לכל מי שדאג לי, לא יכלתי לענות או לשתף מהבושה, מהכאב. תאריך חדש יקבע לחתונה. החיים ימשיכו כסדרם. למזלי, אני אותו אני שחשבתי שאני. אותו אני שאתם מכירים". 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by סטטיק / Static (@staticofficial) on