רגע אחרי שנקבע הסכם נרמול היחסים עם איחוד האמירויות ושבוע בלבד אחרי שמטוס אל על נחת לראשונה באבו דאבי, הגיעה תורה של תעשיית האופנה לעשות היסטוריה ולשלוח דוגמנית ישראלית לצלם קמפיין הלבשה במדינה המדברית. חברת האופנה שזכתה בתואר הנחשק היא "FIX" שצילמה לא מזמן הפקת אופנה במדבר ישראלי עם הפרזנטורית החדשה שלהם, אלה לי להב

אלה לי להב (צילום: פיני סילוק)אלה לי להב (צילום: פיני סילוק)

למעריציה של להב נאלץ לבשר בצער כי היא לא השתתפה בהפקת האופנה ההיסטורית ונאלצה להישאר בגבולות ישראל, כשתפסה את מקומה הדוגמנית מאי תגר שדגמנה לצד הדוגמנית אנסטסיה, תושבת האמירויות. תגר נחתה אתמול (שני) בדובאי והיום השכימה ב-5 לפנות בוקר ליום צילומים ארוך במדבריות של דובאי בחום בלתי אפשרי של 40 מעלות. 

מרגש. מאי תגר, אנסטסיה (צילום: סוכנות הייצוג והתוכן BOLD/עמרי רוזנגרט )מרגש. מאי תגר, אנסטסיה (צילום: סוכנות הייצוג והתוכן BOLD/עמרי רוזנגרט )

״אני מתרגשת להיות חלק ממהלך היסטורי בסדר גודל שכזה. כחלק מהעבודה שלי יוצא לי להגיע ולהצטלם בהרבה מקומות חדשים ואקזוטיים אבל אין ספק שזו אחת הנסיעות המרתקות במדבריות היפות בעולם", אמרה תגר על סט הצילומים. ב-TMI תהו למה הפרזנטורית הראשית, הזמרת אלה לי להב לא טסה לצילומים המבוקשים וגילינו כי עדיין לא מתאפשר להיכנס לדובאי עם דרכון ישראלי ומכיוון שללהב אין דרכון זר, נאלצה להישאר בארץ ובמקומה נשלחה תגר, שלא פחות יפיפייה ממנה. 

מאי תגר על רקע דובאי (צילום: סוכנות הייצוג והתוכן BOLD/עמרי רוזנגרט )מאי תגר על רקע דובאי (צילום: סוכנות הייצוג והתוכן BOLD/עמרי רוזנגרט )
מאי תגר, אנסטסיה (צילום: סוכנות הייצוג והתוכן BOLD/עמרי רוזנגרט )מאי תגר, אנסטסיה (צילום: סוכנות הייצוג והתוכן BOLD/עמרי רוזנגרט )
בחולות של דובאי. מאי תגר, אנסטסיה (צילום: סוכנות הייצוג והתוכן BOLD/עמרי רוזנגרט )בחולות של דובאי. מאי תגר, אנסטסיה (צילום: סוכנות הייצוג והתוכן BOLD/עמרי רוזנגרט )