קים קרדשיאן הטילה פצצה על עולם הבידור והודיעה במהלך השבוע (שלישי) כי תכנית הריאליטי שלה ושל משפחתה, "משפחת קרדשיאן" תגיע לסיומה בשנה הבאה לאחר 20 עונות ו-14 שנים שהן מככבות על המסכים של ערוץ !E.

"בלי הריאלטי המשפחתי לא הייתי מי שאני היום. אני אסירת תודה לכל מי שתמך וצפה בנו. לעד אהיה חייבת למי שלקח חלק בעיצוב הקריירות של כולנו ושינה את חיינו לנצח" כתבה כוכבת הריאליטי הגדולה בעולם בפוסט פרידה מרגש ששותף על ידי בנות המשפחה, אלא שדבר אחד לא היה ברור- מה הסיבה להחלטה המפתיעה להוריד את אחת התכניות הנצפות בעולם?

קים קרדשיאן: הסדרה "משפחת קרדשיאן" תגיע לסופה- לחצו כאן

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To our amazing fans - It is with heavy hearts that we’ve made the difficult decision as a family to say goodbye to Keeping Up with the Kardashians. After what will be 14 years, 20 seasons, hundreds of episodes and numerous spin-off shows, we are beyond grateful to all of you who’ve watched us for all of these years – through the good times, the bad times, the happiness, the tears, and the many relationships and children. We’ll forever cherish the wonderful memories and countless people we’ve met along the way. Thank you to the thousands of individuals and businesses that have been a part of this experience and, most importantly, a very special thank you to Ryan Seacrest for believing in us, E! for being our partner, and our production team at Bunim/Murray, who’ve spent countless hours documenting our lives. Our last season will air early next year in 2021. Without Keeping Up with The Kardashians, I wouldn’t be where I am today. I am so incredibly grateful to everyone who has watched and supported me and my family these past 14 incredible years. This show made us who we are and I will be forever in debt to everyone who played a role in shaping our careers and changing our lives forever. With Love and Gratitude, Kim

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

אתמול (רביעי) התראיינה ה-"מאמאג'ר" של הקרדשיאנס, קריס ג'נר, לתכנית הרדיו של המנחה ראיין סיקרסט, שבעצמו נמנה כאחד מיוצרי התכנית, ושפכה קצת אור על הסוגייה: "זה פשוט הרגיש לכולנו כמו הרגע הנכון. המספר 20 הרגיש לנו כמו המספר הכי מדויק לסיים את הסדרה. כולנו הבנו שאנחנו צריכים לקחת רגע לעצמנו ולנשום. לנסות להבין מה הצעדים הבאים של כל אחד מאיתנו".

בהמשך סיפרה האם והסוכנת של כל המשפחה על בוקר ההכרזה הדרמטית: " התעוררתי והלכתי למכון בחמש בבוקר עם קלואי וקים. ישבנו והסתכלנו אחת על השניה והבנו שעברנו חתיכת מסע. אנחנו אסירות תודה על כל רגע שחווינו בתכנית הזאת".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kris Jenner (@krisjenner) on

לסיום סיפרה ג'נר שמהרגע שנפלה ההחלטה, מי שלקחה את זה הכי קשה היתה דווקא קלואי שלטענתה לא מפסיקה לבכות מאז והאווירה בסביבתן מאוד רגישה ואמוציונלית כרגע.

ההודעה של המשפחה תפסה את כל העולם בהפתעה שכן מדובר באחת מתכניות הריאלטי המצליחות והנצפות ביותר בעולם. רבים ניסו להבין למה הוחלט לסיים דווקא עכשיו, ומערוץ !E שמפיק את התכנית נמסר: "אנחנו נתגעגע לבנות מכל הלב אבל אנחנו מכבדים את החלטת המשפחה לחיות את חייהם בלי המצלמות שלנו".

לקחה את זה הכי קשה. קלואי קרדשיאן (צילום:  jean baptiste lacroicx gettyimages)לקחה את זה הכי קשה. קלואי קרדשיאן (צילום: jean baptiste lacroicx gettyimages)
הקרדשיאנ'ס בתחילת דרכן (צילום: Getty images)הקרדשיאנ'ס בתחילת דרכן (צילום: Getty images)