אחרי שמשפחת קרדשיאן הודיעה על סופה של תכנית הריאליטי, במערכת TMI נאחזים בכל הכוח בגרסה הישראלית, הלא היא משפחת בוזגלו. אמש (רביעי) השיקה האמא חני בוזגלו את פתיחת תערוכת הציורים שלה במלון הסוויטות "איילנד" בנתניה וכל משפחת בוזגלו הגיעו לפרגן לה כולל השורד הבולט, אסי בוזגלו שמתכונן בהתרגשות לגמר הגדול שייערך בשני חלקים, ביום שבת וביום ראשון הקרובים. מלבד משפחת בוזגלו נכחו גם נאוה בוקר, מירב ישראל, יוגב אלקיים ועוד.

משפחת בוזגלו מתכוננת לגמר הישרדות (צילום: אור גפן)

מאור בוזגלו דיבר עם צלם TMI על התחושות לקראת הגמר הגדול של אחיו ואמר: "אני מאוד מתרגש בשבילו. אם הוא לא יזכה אני אתאכזב באופן אישי". כשנשאל את השאלה האם יש לו פייבוריט לגמר, ענה מאור: "אסי מה זאת אומרת? אני לא אובקייטיבי אבל ברור שהוא. הוא מנהיג, סוחף, הכל ביחד". כשעדי בוזגלו, אשתו של אסי נשאלה מי ינצח בגמר, היא השיבה: "שהטוב ינצח". 

אסי בוזגלו, אוהד בוזגלו, מאור בוזגלו, חני בוזגלו, מירן בוזגלו, יעקב בוזגלו, משפחת בוזגלו (צילום: אור גפן)אסי בוזגלו, אוהד בוזגלו, מאור בוזגלו, חני בוזגלו, מירן בוזגלו, יעקב בוזגלו, משפחת בוזגלו (צילום: אור גפן)
המשחה המצומצמת של אסי בוזגלו (צילום: אור גפן)המשחה המצומצמת של אסי בוזגלו (צילום: אור גפן)

כשאבא יעקב נשאל על התחושות לקראת הגמר הגדול של בנו אסי, ענה: "אני מאחל לו שיזכה כי מגיע לו יותר מכל האחרים. למרות שכל האחרים מצוינים. אני חושב שבאסי ראית הכל מהכל. כמה הוא כריזמטי, איזה מנהיג גדול הוא, אינטואציות - אין דברים כאלה. גם לפעמים מועד וזה היופי בבן אדם. אין שלמות באף אחד, גם לא באסי, למרות שלדעתי הוא עשה את העונה, למרות שיאשימו אותי שאני לא אובייקטיבי". 

יעקב בוזגלו, אסי בוזגלו (צילום: אור גפן)יעקב בוזגלו, אסי בוזגלו (צילום: אור גפן)

אוהד בוזגלו, שהגיע עם אלכסה דריה - הצמודה החדשה אותה חשפנו לראשונה ב-TMI, סירב להגדיר אותה כבת זוג ואמר כי "אני משתדל תמיד לחדש. אני עדיין רווק, הכל טוב". בוזגלו הגרוש התייחס גם לזוגיות החדשה של אם ילדיו, פאני בוזגלו ואמר: "אני מאחל לפאני שיהיה גבר גבר. אני מאחל לה מזל טוב ליום הולדת, שתמשיך להיות טובה ויפה ואמא טובה לילדים שלנו ואני שמח שיש לה מישהו רציני אני מקווה. אחד שיהיה גבר גבר, אני להבדיל לא בזוגיות. אלכסה הכי קרובה אליי אבל אני חי את הרגע, עשיתי ילדים, יש לי משפחה". 

אוהד בוזגלו על הזוגיות שלו ועל הזוגיות החדשה של גרושתו (צילום: אור גפן)
אלכסה דריה, אוהד בוזגלו (צילום: אור גפן)אלכסה דריה, אוהד בוזגלו (צילום: אור גפן)
אלכסה דריה, אוהד בוזגלו (צילום: אור גפן)אלכסה דריה, אוהד בוזגלו (צילום: אור גפן)
אוהד בוזגלו (צילום: אור גפן)אוהד בוזגלו (צילום: אור גפן)
חני בוזגלו, נאוה בוקר, יעקב בוזגלו (צילום: אור גפן)חני בוזגלו, נאוה בוקר, יעקב בוזגלו (צילום: אור גפן)
אסי בוזגלו, איתמר גינו (צילום: אור גפן)אסי בוזגלו, איתמר גינו (צילום: אור גפן)
יוגב אלקיים (צילום: אור גפן)יוגב אלקיים (צילום: אור גפן)
מירב ישראל (צילום: אור גפן)מירב ישראל (צילום: אור גפן)