"יש גבול": שי זהבי, רעייתו של ערן זהבי, התייחסה היום (שבת) לראשונה למעצרו של השחקן, ותקפה בחריפות את השכנים שהתלוננו והובילו לתקרית. "בואו נשים את הדברים על השולחן - מסיבה ענקית לא הייתה פה, וגם לא הפרה בוטה של הנחיות משרד הבריאות", פתחה זהבי. 

"זמר ממש לא היה פה, היו פה משפחה, ילדים, חברים, אנשים שניסו להנות מהרגע ואחד מהשני. זה יפה שכל אחד ממציא דברים, אבל המציאות היא שונה", הסבירה. 

ערן זהבי בעת מעצרו (צילום: צילום מסך)ערן זהבי בעת מעצרו (צילום: צילום מסך)

"אני גרה בבית בסביון כבר חודשיים, עוד לפני שערן חזר ארצה. לפנינו היו פה גברים שעשו מסיבות בתשלום, וככל הנראה השכנות בטראומה מזה, ובצדק. אבל מאז שאני בבית, אני מקבלת באהבה גדולה כל יום שוטר אחר שמגיע אלי וטוען שיש תלונות על רעש חריג, שלרוב מגיע מהילדים, שמשחקים בבריכה ובחצר", הוסיפה. 

ערן זהבי (צילום: רפי דלויה)ערן זהבי (צילום: רפי דלויה)

"בתגובה, אני מתנצלת בפני השוטרים, אומרת שאנסה שיהיה קצת יותר שקט, לרוב מזמינה אותם לקפה ועוגה לדרך. זו העבודה שלהם, ואני מבינה גם אותם. הם חייבים להגיע. אבל אנשים שאוהבים מוזיקה, וזו דרך חיינו, לשמוח, לאהוב, להקשיב למוזיקה בגבול הטעם הטוב ובעוצמה סבירה לחלוטין. אולי השכנה פשוט לא אוהבת מוזיקה מזרחית?", תהתה זהבי. 

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בואו נשים את הדברים על השולחן.. מסיבה ענקית לא היתה פה, הפרה בוטה של הנחיות משרד הבריאות לא היתה פה, זמר ממש לא היה פה. מה שהיה פה זה משפחה ילדים וחברים אנשים שניסו בסך הכל להנות מהרגע, להנות אחד מהשני. זה יפה שכל אחד ממציא וזורק דברים אבל המציאות היא שונה. המציאות היא שאני גרה בבית בסביון כבר חודשיים עוד לפני שערן חזר לארץ, בבית הזה לפנינו היו שני גברים שעשו מסיבות בתשלום ולשכנים כנראה יש טראומה ובצק. מאז שנכנסתי לבית אני מקבלת באהבה גדולה בכל יום שוטר אחר שמגיע אליי וטוען שיש תלונות על רעש חריג, לרוב הרעש החריג זה הילדים שלי שמשחקים בבריכה ובחצר. בתגובה לכך אני מתנצלת בפני השוטר ואומרת לו שאנסה שיהיו קצת יותר בשקט אבל בואו זה ילדים. לרוב מזמינה את השוטרים לשתות משהו או לקחת לדרך עוגה, זאת עבודתם ואני מבינה גם אותם, יש תלונה והם חייבים להגיע. אנחנו אנשים שאוהבים מוזיקה בבית אם זה בבוקר או בכל שעה אחרת זוהי דרך חיינו - לשמוח ולאהוב, וכן המוזיקה היא בגבול הטעם הטוב!! ובעוצמה סבירה לחלוטין! אולי השכנה פשוט לא אוהבת מזרחית? אין ספק שצריך להתחשב בשכנים אבל יש גבול - חיה ותן לחיות! אתמול עלו מים עד נפש אחרי חודשיים של קריאות חוזרות של המשטרה אלינו הגיע שוטר חדש שלא מכיר את ההיסטוריה שלנו עם השכנים והוא בא במטרה לעצור את ערן, בעצם סליחה הוא בא במטרה לעצור את ערן זהבי. דפק בדלת וביקש רק אותו!!! וערן יצא. את השתלשלות העניינים אתם כבר יודעים - בושה לנו ובושה למשטרה. אירוע לא נעים ולא מכבד את אף אחד מהצדדים . למה השוטר הגיע נחוש אתם אומרים? השכנות כמובן התקשרו להתלונן ... כרגיל... זה היה לנו ברור שזה יקרה, והמשטרה לא הגיעה, כנראה הם כבר יודעים שככל הנראה הרעש אינו חריג , אבל השכנות לא ויתרו וכיאה למי שמחוברות לראש המועצה הן הרימו לו טלפון והוא מיד חייג למשטרה שיבואו לעצור את ערן זהבי, אגב הוא גם ליווה אותם באוטו הפרטי שלו אלינו הביתה בשביל לראות את ההצגה הכי טובה בעיר ולתת לעצמו טפיחה על השכם, הוא גם זרק כמה משפטים כמו יאללה שיקחו אותו מפה וזהו. הבן אדם מעולם לא פגש אותנו, לא מכיר אותנו אבל כבר רוצה שנלך מפה. הסטיגמות על כדורגלנים כנראה חוגגות ... לא מאחלת לאף אדם נורמטיבי מפורסם או לא מפורסם שיהיה במצב שהשוטר תופס אותו בבית שלו בחוזקה ומעיף אותו ממקום למקום שהבת שלו תלוי לו על הרגל ובוכה בכי היסטרי. רגעים קשים. אנחנו בבית, הכל בסדר, הטראומה כנראה עדיין תישאר פה קצת גם לנו וגם לילדים אבל מה נשאר לנו לעשות אם לא לאהוב אחד את השני ולאחל לכל עם ישראל בריאות ושנה טובה.

A post shared by ✨ Shay Zahavi ✨ (@shayzahavi) on

"אין ספק שצריך להתחשב בשכנים, אבל יש גבול - חיה ותן לחיות", פסקה והוסיפה כי "הגיעו מים עד נפש. הגיעו במטרה לעצור את ערן. היה לנו ברור שזה יקרה, כי השכנות התקשרו להתלונן כרגיל הסטיגמות על כדורגלנים כנראה חוגגות".

"אני לא מאחלת לאף אדם, מפורסם או לא, להיות במצב ששוטר מעיף אותו בחוזקה מביתו, כשהבת שלו תלויה לו על הרגל ובוכה בכי היסטרי אלו היו רגעים קשים. אנחנו בבית והכל בסדר, אבל הטראומה כנראה תישאר פה עוד קצר. גם לנו וגם לילדים", אמרה לסיום.

איש התקשורת רני רהב, הגיב לפוסט שהעלתה זהבי, וטען: "בסביון אוהבים את כולם, כולל כולם. יש לך בעל גיבור בכדורגל, ואנחנו מעריצים אותו"."אבל, כשאתה גיבור אתה חייב להוות דוגמה אישית ולכבד את השוטר שעושה את עבודתו למען הדמוקרטיה, החוק והסדר", הוסיף.

כזכור, כוכב נבחרת ישראל בכדורגל, עוכב אתמול לחקירה בעקבות הקמת רעש חריג במסיבה בסביון. השוטרים פעלו להפסקתו של הרעש ואולם בעל המקום  הפריע לשוטרים במילוי תפקידם, סירב להזדהות, קילל אותם ואף הפנה לעברם איומים. בשלב זה הודע לבעל המקום כי הוא מעוכב ולנוכח התנגדותו הוא נעצר ועוכב לחקירה בתחנה.