נתוני ההידבקות המדאיגים שרק הולכים וגדלים ממשיכים לפקוד גם את ביצת הבידור המקומית ואל רשימת הסלבס שנדבקו בנגיף הקורונה מצטרפת גם הכוכבת גל גברעם. ביום שלישי האחרון שיתפה הכוכבת בלייב בחשבון האינסטגרם שלה כי היא מבצעת בדיקת מטוש בדרייב אין לאחר שנחשפה לחולה מאומתת, ואתמול הגיעו התוצאות שהוכיחו כי אכן נדבקה בנגיף.

בדיקה בלייב. גל גברעם (צילום: צילום מסך אינסטגרם)בדיקה בלייב. גל גברעם (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

כמה שעות לאחר שקיבלה את התוצאה החיובית נאלצה לארוז את חפציה ולעבור לכפר הנופש אשקלון, שם נמצאים בבידוד חיילים שנמצאו חולים בקורונה. גברעם נאלצת להיכנס לבידוד במשך שבועיים ובעקבות כך את ערב ראש השנה לא תעביר בקרב בני משפחתה אלא חיילים נוספים שנמצאים במצבה. כפי שחשפה היום בסטורי שלה, היא חולקת חדר עם החברה שהדביקה אותה כך שהיא לא ממש לבד.

למי שלא זוכר גם האקס שלה טום אביב חלה בקורונה וחבריה מהביצה כמו אלה איילון, ירדן ויזל, שני גולדשטיין, עומר אדם, אירה דולפין, ג'וזי זירה, נינט טייב, ליאור כלפון, שקד קוממי ורבים ואחרים. מקווים שהסלבס יתחילו להוות דוגמא ולהקשיב להנחיות ואולי לעזור לעצור את שרשרת ההדבקות

גל גברעם (צילום: אור גפן)גל גברעם (צילום: אור גפן)
כשמסכות היו פריט לבוש עבורה. גל גברעם (צילום: צילום מסך אינסטגרם)כשמסכות היו פריט לבוש עבורה. גל גברעם (צילום: צילום מסך אינסטגרם)