ימים ספורים אחרי הגמר הגדול, ארז אסי בוזגלו זוכה "הישרדות" שוב את מיטב חפציו ונסע עם אשתו והילדים לחופשה בורנה. רגע לפני הסגר, ובעוד שמרבית בני ישראל מתכוננים להעביר את שלושת השבועות הקרובים בביתם, עלו החמישה על מטוס לבולגריה. שם חגגו את השנה החדשה שהביאה עמה זכייה בריאליטי ועל הדרך ציינו גם את יום הנישואים שלהם.

אסי בוזגלו, עדי בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אסי בוזגלו, עדי בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

אחרי שעמדה לצידו ותמכה בו לאורך כל הדרך ואף נסעה עד לפיליפינים לחזק את ידיו, החליט "השייח" לפנק בחזרה את אשתו עדי בזוגלו לרגל 14 שנות נישואיהם עם מתנה מפרגנת במיוחד והפתיע אותה עם לא פחות ולא יותר מצמיד טניס משובץ יהלומים מרובעים ששווה כמה עשרות אלפי שקלים. בסטורי שהעלה לאינסטגרם כתב לה :"מאחל לנו שנמשיך להיות לב על לב ונגדל את הילדים שלנו לתפארת ובעזרת השם בריאות איתנה" ואילו היא כתבה בחזרה "יום נישואים שמח עולם שלי, מאחלת לנו רק בריאות. את השאר נשיג בעבודה קשה. אוהבת אותך הכי בעולם, לצידך ולמענך".

אסי בוזגלו, עדי בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אסי בוזגלו, עדי בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

אל השניים הצטרף חברו הטוב, הזמר והשורד רגב הוד יחד עם אשתו הלן שברחו גם הם מהסגר בארץ והתייצבו הבוקר (שני) בשדה התעופה בנתב"ג ועלו ברגעים אלה ממש על טיסה ליעד הירוק בורנה. שם צפויים להיפגש עם בוזגלו ומשפחתו ולבלות יחד את החופשה. 

אסי בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אסי בוזגלו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)