כוכבי המירוץ למיליון ב"צינור" עם גיא לרר (מתוך רשת 13)

במהלך כל הפרקים הראשונים של "המירוץ למיליון" ניכר הפלרטוט הבלתי פוסק בין התאומות שירי ונוגה סטנסקו וצמד הבנים אסף טטרו ונתנאל (נתא) מרן. דווקא כשנראה היה שהחיבור בינהם הולך ומתחזק, הם עודדו אחד את השניה במשימות והתחבקו בין תחנות, הבנות הודחו והשאירו את הבנים להמשיך במירוץ לפרס הגדול בלעדיהן.

תודו שגם אותכם מסקרן מה קרה שם רגע אחרי שהמצלמות כבו והאם הניצוצות היו רק בשביל המצלמות או שבאמת היה כאן ניסיון אמיתי לזוגיות? לאחר פרק ההדחה ששודר אתמול (שני) ברשת 13, התארחו הארבעה ב"צינור" עם גיא לרר כדי לחשוף את כל האמת.

החבורה. אסף ונתנאל, שירי ונגה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)החבורה. אסף ונתנאל, שירי ונגה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
(צילום: צילום מסך אינסטגרם)(צילום: צילום מסך אינסטגרם)

לא נמתח אותכם עוד...אז תופתעו לגלות שכן! בהחלט נוצרה זוגיות. "כשחזרנו מהמירוץ אסף ואני היינו בקשר, יצאנו תקופה של כמה חודשים... וזהו, פשוט בסוף זה נגמר כתוצאה של כל מיני שיקולים...הוא צעיר לי מדי אני מחפשת משהו רציני" סיפרה שירי ואילו אסף התפרץ וצחק עליה שהיא רוצה כבר חתונה. 

אסף ושירי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אסף ושירי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

מכיוון הצמד השני נתנאל ונגה הניסיון פחות הסתדר. "אצלנו הדאבל דייט המיוחל לא צלח, אחרי המירוץ היה ברור מי מסתער על מי, חזרנו לארץ ונגמר, הגענו למציאות אחרת- הם (אסף ושירי) יצאו לדייט ואצלנו זה לא התפתח". אך אל תמהרו לרחם על אף אחד מהרביעייה, כי למרות שהרומנים עם החברים לריאליטי לא צלחו, גם אסף וגם נתנאל חובקים היום זוגיות (לוהטת) וצמודה, ואילו נגה גם היא מצאה אהבה. עכשיו רק נותר למצוא שידוך לשירי היפה. שיהיה בהצלחה.

נתנאל ובת הזוג שלי

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by נתא (@nethanelmerran) on

אסף והחברה פלורנס

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @asaftetro on

נגה והחבר טל

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Noga (@noga_stanescu) on

שירי ונגה, המירוץ למיליון (צילום: צילום מסך רשת 13)שירי ונגה, המירוץ למיליון (צילום: צילום מסך רשת 13)