שי ושני במשימה יחד עם יעל ויוסיאל (באדיבות רשת 13)

חמש שנים חלפו מאז זכתה שני אלון במקום הראשון בריאליטי "המירוץ למיליון" ונראה כי היא שכחה כשהיא הלכה פעם נוספת לתוכנית ריאליטי שיש עריכה. היא גם ככל הנראה שכחה שיש גם טוקבקים קשים, כי היא יצאה נגד הפקת "המירוץ למיליון" והאשימה אותם בעריכה מגמתית ושקרית לטובת רייטינג. 

נראה כי זה כל מה שמעסיק את אלון בימים האחרונים, כי הסטוריז שלה מפוצץ בפוסטים נוקבים נגד כולם - נגד ההפקה, נגד המתמודדת יעל כרמון מהצמד יעל ויוסיאל שהאשימה אותה בחרם בפרק האחרון ששודר. אלון העלתה הלילה (רביעי) רצף של סטוריז זועמים בעניין, אך כעבור מספר שעות החליטה להגדיל ולעשות ומחקה את עמוד האינסטגרם שלה. נראה שזאת פעם ראשונה בתולדות ריאליטי שמשתתפת בעונה מחליטה לצאת בפומבי נגד ההפקה בזמן השידור, עוד לפני שנגמר לה החוזה השמן עליו היא חתומה, הנוגע להסכמי סודיות בין הצדדים.

מתוך המירוץ למיליון אולסטארס (צילום: צילום מסך)מתוך המירוץ למיליון אולסטארס (צילום: צילום מסך)

רגע לפני שהרצה למיליון מחקה את האינסטגרם שלה, ב-TMI הספיקו לתעד את הסטוריז ששיתפה אמש וכך כתבה: "אני את "המירוץ למיליון" לא רואה ולא מתכוונת לראות גם. אני כן מקבלת פה ושם תגובות מנשמות טובות. ההפקה עורכת את זה בצורה כל כך יפה כדי לגרום לכם לשנוא אותי ולאהוב את יעל. שום חרם לא היה על יעל, לא משנה מה היא תגיד שם. שנתיים היינו חברות מאז המירוץ והיא לא העזה לי להגיד לי אפילו פעם אחת שזה מה שהיא מרגישה. והנה עכשיו הגברת חוגגת על זה".

"אני לא מתכוונת לתת לה במה יותר, כנראה שמראש זה מה שהיא חיפשה, היא צריכה את תשומת הלב הזו אז שתקבל אותה באהבה, אני יודעת יחד עם עוד 11 מתמודדים מה היה שם. חבל לתת במה לאנשים שקרנים, צריך להגיד את האמת איך שהיא, יש שקר ויש רצון לעשות סיבוב על חשבוני, זה לא יקרה. אני את המירוץ לא רואה יותר, לא צופה בשום פרק, כי מבחינתי לשקר על מנת להשיג רייטינג זה נמוך מדי ודוחה מדי. מי שבעיקר צריכה להתבייש זו יעל. עוד מעט יום כיפור, היא צריכה להיות בבית כנסת כל היום במשך שבוע כדי לכפר על השקרים שלה. תהנו מהמירוץ חברים, אני שקרים לא רואה".

שני אלון נגד הפקת התכנית (צילום: צילום מסך אינסטגרם)שני אלון נגד הפקת התכנית (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

יעל כרמון החליטה להגיב לדברים סוף סוף, לאחר ששמרה על שתיקה ביומיים האחרונים וכך כתבה לעוקביה ברשתות החברתיות: "טוב. חיכיתי המון. היה נראה לי ראוי לראות את הפרק קודם ולהיזכר באירועים שקרו לפני פאקינג שנתיים לפני שאני מגיבה מתוך סערת רגשות. עברתי את השיעור של חיי באיפוק ואורך רוח. מי שראה את הפרק היום רואה בצורה חד משמעית שלהגיד על יוסיאל ועליי שקרנים זה מופרך. מופרך זו מילה עדינה. יחד עם זאת. החזיקו חזק!!! משמעות המילה חרם היא אכן קשה. היו ימים לא קלים... רכילויות בטיסות, דיבורים וליחשושים, התעלמויות בשירותים... הייתי עייפה רעבה ועצבנית. כמו כולם. את מה שהרגשתי הרגשתי. הבכי - אותנטי".

"את המילה חרם אני לוקחת בחזרה. ולו רק בשביל לא להוזיל את המילה הכל כך קשה הזו. ההרגשה שלנו במירוץ כשגילינו לאט לאט איזה מהלך מסריח נתפר על הגב שלנו היא הרגשה רעה. נוראית. לא מאחלת לאף אחד בעולם שמישהו ישים לעצמו למטרה להתיש אותו נפשית. אכן הותשתי. אני רוצה לבקש מכולם- עצרו סוסים ומהר. החיבוק מהקהל הוא נעים ומחמם את הלב... אבל יש ביניהם הרבה מאוד טוקבקים קשים ביותר כלפי שני שאין להם סגנון והם ולא מחמיאים לכם . זה לא מגניב ולא מרים לי. מבקשת חד משמעית להפסיק עם זה. זו הפעם האחרונה שאני מתייחסת לקרקס המביך הזה. האירועים היו לפני שנתיים זה כל כך מאחורינו. חתימה טובה".

יעל ויוסיאל, המירוץ למיליון (צילום: אביב חופי)יעל ויוסיאל, המירוץ למיליון (צילום: אביב חופי)