הזמרת מירי מסיקה קמה הבוקר (חמישי) עצבנית במיוחד לאחר שנתקלה בציטוט של חבר הכנסת מיקי זוהר מתוך ראיון שלו בגל"צ, כשאמר: "המפגינים שמחים בלבם על 7,000 חולים ביום, הם רוצים רוצים לנטרל את רה"מ באמצעות הפצת הקורונה". מסיקה לא יכלה לשתוק לדבריו של חבר הכנסת מטעם מפלגת הליכוד ועלתה בסדרת סטוריז באינסטגרם.

בסטורי הראשון, כשהיא עדיין בפיג'מה ועיניים מצועפות, היא אמרה: "דיי, מספיק. איך מתייגים את מיקי זוהר? אין לי כוח!". מיד לאחריו היא שיתפה בציטוטו של חבר הכנסת וכתבה: "חודשים אני מתאפקת לא להתייחס לאיש הזה. לא לתת לו מקום ובמה שהוא פשוט לא ראוי לה!! רק התעוררתי, ההגנות שיש לי נגד אמירות מבישות כאלה עוד לא פועלות. תתנצל מיקי. אתה מנצל מצוקה של אנשים ובמקום לנחם אותם הופך את זה לפוליטי?! נכשלת! תהיה גבר. תודה בכישלון, תמצא פתרון - אם לא תמצא פתרון, תתפטר!"

מירי מסיקה יוצאת נגד חבר הכנסת מיקי זוהר (צילום מסך אינסטגרם)

עוד הוסיפה והתייחסה לראש הממשלה בנימין נתניהו: "בעלי כועס שאני נותנת במה וכח לשליחים של מר בנימין נתניהו, שרק ניזונים מתגובות כמו שלי ומתעצמים מהן. אמור לי מי השליחים שלך, מי הסגנים שלך, מי החברים שלך ואומר לך מי אתה. סליחה ביבי פשוט לא רציתי להעליב".

בנימין נתניהו (צילום: צילום מסך)בנימין נתניהו (צילום: צילום מסך)
מירי מסיקה נגד ח''כ מיקי זוהר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מירי מסיקה נגד ח''כ מיקי זוהר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
מירי מסיקה נגד ח''כ מיקי זוהר ובנימין נתניהו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מירי מסיקה נגד ח''כ מיקי זוהר ובנימין נתניהו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)