אושיית הרשת דנה זרמון ובן זוגה גיא ביטון נמצאים כשלושה שבועות ביוון. הם התחילו בכריתים, עברו לסנטוריני, משם לפארוס וכעת הם נמצאים באי מיקונוס. זרמון קיבלה תגובות רבות על התמונות שהיא מפיצה ברשתות החברתיות ועל העיניים שהיא מוציאה לכל מי שנשאר בארץ ללא עבודה והיא הגיבה על כך ברשתות החברתיות, כשכתבה: "כואב לי רמות על מצב. אני רואה את הכעס, הפחד והאימה שמתרחשת עכשיו בארץ ופשוט מפחדת על הבית שלי. המון מהעבודות שלי הוקפאו עד להודעה חדשה וגיא הוצא לחל"ת עד להודעה חדשה. ככה שגם הפרנסה שלנו נפגעה בעקבות המצב בלשון המעטה". 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When you’re by my side, I’m complete • #Love #Sunset #cheers

A post shared by Dana Zarmon | דנה זרמון (@danazarmon) on

חברתה הטובה של זרמון, דנית גרינברג, צפתה בתמונות הרבות ששיתפה ברשתות החברתיות וכנראה לא יכלה להתמודד עם הגעגועים לבסטי שלה ורצתה לחלוק איתה את החוויות והנופים של יוון. אתמול (רביעי) גרינברג עלתה לטיסה ואפילו נתנה טיפ לשואלים איך יצאה מהארץ בזמן סגר ועוצר הטיסות היוצאות והמליצה על סוכן הנסיעות שלה שהצליח ככל המראה לקמבן אותה. 

דנית גרינברג בדרך ליוון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דנית גרינברג בדרך ליוון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

גרינברג הפתיעה את זרמון וביטון בחופשתם הרומנטית במיקונוס והצטרפה אליהם להמשך הטיול, אך ב-TMI ניסו להבין למה להחזיק להם את הנר ואיפה החבר הטרי, שחר גוטנברג בן ה-34, איתו היא טסה לפני כחודש לקרואטיה? כזכור, גרינברג שיתפה את החופשה ברשתות החברתיות אך נמנעה מלהציג ישירות את פניו של הבויפרנד החדש.

ב-TMI דאגו וביררו האם השניים עדיין יחד. מגרינברג לא היה ניתן להשיג תגובה אך מקורביה סיפרו לנו שאפשר להירגע, השניים עדיין יחד ובן זוגה נאלץ לוותר על הטיול הספונטני כיוון שיש לו ילדה ועבודה ולכן לא התאפשר להצטרף. העיקר שהם עדיין יחד!

דנה זרמון, גיא ביטון, דנית גרינברג (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דנה זרמון, גיא ביטון, דנית גרינברג (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
דנית גרינברג, גיא ביטון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דנית גרינברג, גיא ביטון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
דנית גרינברג, דנה זרמון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דנית גרינברג, דנה זרמון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)