קארין גרינברג, אחותה היפהפיה של דניאל גרינברג ושותפתה למוצרי הקוסמטיקה החדשים, החליטה לעשות צעד בסגר, עזבה את ביתה בנתיבות ועברה להתגורר בשכירות בעיר רחובות, קרוב לאחותה דניאל, בעלה אייל גולן והאחיינית הטרייה מיאל. אלא שבמקום לזכות בברכות ואיחולים על המעבר מהעוקבים, זכתה להתקפות והאשמות קשות ברשת כי היא מחקה את אחותה המפורסמת.

קארין החליטה להגיב בחריפות לדברים הקשים. אחת הגולשות האשימה אותה בהזנחת ילדיה וכתבה: "הילדים שלך נראים מוזנחים מאז שאת נצמדת רק לבת של דניאל, קצת עצוב". קארין הגיבה וכתבה: "מאחלת לך שהילדים שלך יראו מוזנחים כמו הילדים שלי, נסיכה שאת". אחרת כתבה לה: "למה את עושה הכל כמו דניאל, אין לך חלומות משלך?".

דניאל גרינברג, קארין גרינברג (צילום: באדיבות נתנאל מויאל יחסי-ציבור)דניאל גרינברג, קארין גרינברג (צילום: באדיבות נתנאל מויאל יחסי-ציבור)

קארין הגיבה וכתבה: "אחרי מלא הודעות שאת שולחת לי, אולי ככה תלמדי אחת ולתמיד שהיום זאת אני שלא מתייחסת אליך, אבל מחר זו ילדה בת 16 שאת יכולה לרסק לה את הבטחון. יש לי חלומות ענקיים מאמי, ענקיים, ליד אחותי וגם לא לידה. את יכולה לצפות בסטורי מהצד שאני מגשימה אותם. עוד הוסיפה וכתבה אני לא בן אדם של שיימינג אבל אולי ככה התופעה הזו תפסיק".

קארין גרינברג, דניאל גרינברג (צילום: צילום מסך אינסטגרם)קארין גרינברג, דניאל גרינברג (צילום: צילום מסך אינסטגרם)