המנחה חיים אתגר לא עושה צדק רק בתכניתו 'יצאת צדיק' המשודרת בקשת 12 אלא גם מחוץ לגבולות המסך הקטן. היום (חמישי) הגיע אתגר למשכן הכנסת שבירושלים ונכח בועדת הקליטה בראשות חבר הכנסת דוד ביטן. הועדה התכנסה בעקבות הפרק האחרון של 'יצאת צדיק' בו המנחה חיים אתגר רדף אחרי טכנאי שנתפס מרמה לקוחות בפעם השלישית בתכנית ולאחר שהתעמת איתו סיים אתגר את הצילומים פצוע בבית חולים. 

אתגר שיתף את עוקביו ברשתות החברתיות במהלך הדברים וכך אמר: "בוקר טוב. הגענו לועדת הקליטה בראשות חבר הכנסת דוד ביטן. ועדה שמתכנסת מיד אחרי ובעקבות הפרק האחרון של 'יצאת צדיק'. הפרק שבו קיבלתי מכה בראש. המטרה שלנו כאן היא ללחוץ על המחוקקים, על הכנסת, כדי שיחמירו את הענישה כדי שכל מי שמוליך שולל או עוקץ בצורה כזו אנשים מבוגרים, אוכלוסייה מבוגרת, עולים חדשים ועולים ותיקים, ידע שהוא עומד לשלם מחיר כבד ואנחנו מקווים שילך טוב היום".

חיים אתגר (צילום: צילום מסך מערוץ הכנסת)חיים אתגר (צילום: צילום מסך מערוץ הכנסת)

לאחר הדיון המנחה דאג לעדכן אות עוקביו בתוצאות הועדה: "הסתיים הדיון, דיון שהתחיל בעקבות 'יצאת צדיק', דיון מאוד מאוד רציני ומעמיק ואנחנו מקווים שהוא יוביל לשינוי בחקיקה כי דיברו על זה שיכול להיות שאם ימצאו הנוכלים בלי חוכמות תהיה חקיקה שמחייבת עונשי מינימום. ואז מי שנתפס ככה על חם, מי שמוליך שולל, מי שעושק, ידע שהוא ישלם מחיר כבד". ב-TMI מקווים שתהיה ענישה חמורה ואולי בקרוב נראה את אתגר מניע את החוטים ברשות המחוקקת כשירוץ לפוליטיקה? ימים יגידו.  

חיים אתגר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)חיים אתגר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
חיים אתגר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)חיים אתגר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
חיים אתגר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)חיים אתגר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)