בצעד אמיץ חשפה אמש (חמישי) זוכת "האח הגדול" והדוגמנית טהוניה רובל בתכניתו של חיים אתגר "חשיפה" בקשת 12, את הטראומה שעברה בגיל 6 כשנאנסה על ידי שכן שגר בשכונת הקרוואנים בה התגוררה עם משפחתה בירושלים. במהלך הצילומים שנערכו לאורך מספר חודשים, רובל חשפה כי נישואיה ליניב בן משה החלו להתפרק עם בואה של בתם הבכורה, טליה והלחץ שנוצר בעקבות השינוי הגדול וסגר הקורונה הממושך. 

טהוניה רובל חושפת את הסוד הגדול מעברה (באדיבות קשת 12)

לאחר צילומי התכנית, בשיחת האולפן עם חיים אתגר, עדכנה רובל כי היא ובן משה נמצאים בתהליך גירושים, פחות משנה מהרגע בו נשאו. בן משה הגיב היום (שישי) ברשתות החברתיות וכך כתב: "וואוו מאיפה אני מתחיל בכלל להגיד לכם תודה על כל התמיכה והחיזוקים שלכם. אין עליכם אתם מדהימים הצלחתם לרגש אותי עד דמעות. הלוואי ויכולתי להגיב לכל אחד ואחת מכם, אבל מבטיח לכם שקראתי כל הודעה והודעה. והצלחתם למלא לי את הנשמה באור גדול. כמו שאתם מבינים לחיים יש תוכניות אחרות ממה שאנחנו מתכננים. 'רַבּ֣וֹת מַחֲשָׁב֣וֹת בְּלֶב־אִ֑ישׁ
וַעֲצַ֥ת יְ֝הֹוָ֗ה הִ֣יא תָקֽוּם". כרגע אני נמנע להגיב על הדברים מבטיח לכם אישית שגם זה יגיע וזה יגיע".

טהוניה רובל, יניב בן משה (צילום: ניר פקין)טהוניה רובל, יניב בן משה (צילום: ניר פקין)

"מי שמכיר אותי מכיר אותי ומי שלא גם הוא עוד יכיר אותי, (אני פחות בקטע של לאכיל "זאבים". כל אחד והדרך שלו מי אנחנו שנשפוט) עכשיו מבחינתי הדבר הכי חשוב פה זה האוצר שלי להיות חזק בשביל הילדה שלי טליה. ולדאוג שהיא האחרונה בעולם שתיפגע. והתודה הכי חשובה זה לך אבא שבשמיים על כל הטוב הזה שאתה ממטיר עלי בעולם הזה וגורם לי כל יום להיות אדם יותר טוב. ולדעת שאתה תמיד פה בשבילי ומשגיח עלי ושומר עלי מכל משמר. מאחל לכם שבת של אור ואהבה לכו תעשו אהבה ולא מלחמה.

View this post on Instagram

A post shared by ABSTRACT-DESIGN (@yaniv_ben_moshe) on