ריאליטי השידוכים "אהבה חדשה" מתחיל לצבור תאוצה ולעורר עניין בקרב הצופים. השבוע שודר פרק בו שודך אורן בן שמשון לרווקה נועה יונני ועל פניו היה נראה כי זה שידוך מצויין עד שצצו כמה דברים שמאיימים להרוס את הפנטזיה של כולם.

הבוקר (חמישי) פרסם העיתונאי ערן סוויסה כי בן שמשון, שהציג את עצמו כבן זוג אידיאלי ואמר "אין לי אגו במערכות יחסים ובשביל שלום בית אני מוכן לוותר על יד" אבל התברר כלא ממש כזה, ובעברו היסטוריה של איומים, דבר שהסתיר מהפקת התוכנית. על פי הפרסום ב"ישראל היום" ב-2014 איים על בן הזוג של חברתו לשעבר וב-2010 אף איים על זוגתו דאז ודרש ממנה לפתוח לו את הסלולרי שלה וצעק עליה "אם לא תתני לי את הקוד אני אשבור לך את הטלפון". בן שמשון הורשע על פי הודאתו במסגרת הסדר טיעון בכתב אישום שייחס לו עבירות של פגיעה בפרטיות ועבירות איומים ובאותה שנה אף הורשע בעבירות של העלבת שוטר ואיומים.

נועה יונני, אורן בן שמשון (צילום: צילום מסך רשת 13)נועה יונני, אורן בן שמשון (צילום: צילום מסך רשת 13)

מסתבר שהיו מי מהצופים שלא כל כך התחברו להתנהגות של בן שמעון עוד ביום שני, כששודר הפרק השבועי, אז הוא הקפיד לכנות את יונני "אשקלונית" בכל הזדמנות, למרות שביקשה ממנו שיפסיק. אתמול, העלתה המתמודדת פוסט בחשבון האינסטגרם שלה להבהרה וכתבה: "אני מקבלת הרבה הודעות על ה"אשקלונית" ועל הסבלנות שגילתי ובא לי להתייחס. אותי לימדו שזאת מילת גנאי אם אתה בוחר להיעלב. אני אשקלונית נולדתי וגדלתי שם, נראה לי שיצאתי דיי בסדר ולכן אין לי צורך להתגונן. מה שכן עצבן אותי זה שלמרות שביקשתי כמה פעמים שיפסיק הוא המשיך".

בן שמשון כבר הבין את חוקי המשחק והגיב רגע אחרי וכתב: "המילה אשקלונית מגיעה מתוך מקום של סלנג שכונתי ולא מתוך זלזול מי שבחר להיפגע מזה כנראה שלא הבין את הסלנג שבתוכה".

מהפקת התכנית נמסר: בעקבות פניות שהגיעו הבוקר, הפקת התכנית בוחנת את הדברים.

נועה יונני, אורן בן שמשון (צילום: צילום מסך רשת 13)נועה יונני, אורן בן שמשון (צילום: צילום מסך רשת 13)
נועה יונני, אורן בן שמשון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)נועה יונני, אורן בן שמשון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)