לידיעת מעיין אדם, אם עד עכשיו התאהבת באסיף אלקיים מחדש כשראית אותו על המסך בריאליטי "האח הגדול", עד שהזוגיות שוב הסתיימה, חכי שתקראי את האייטם הבא. מסתבר שהסופר הרגיש וכוכב "האח הגדול", הוא בעל אישיות מסוקסת, לאחר שהצטרף ליחידת האופנועים של אגף התנועה במשטרת ישראל.

אלקיים לא עשה הסבת מקצוע אלא יצר שיתוף פעולה עם המשטרה כשהתלווה אליהם למשמרת וצילם אותם לסטורי בו הוא שואל את שאלות עוקביו. הבוקר (ראשון) עלה אלקיים על מדים, קיבל הדרכה מקצועית ורכב על אופנוע משטרתי. כוכב "האח הגדול" תיעד את משטרת ישראל מחלקת דוחות לנהגים שעברו על החוק.

אסיף אלקיים במשטרת ישראל (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אסיף אלקיים במשטרת ישראל (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

מדובר בשיתוף פעולה ייחודי שנעשה במטרה להנגיש לציבור את הזווית של השוטרים, מה עובר עליהם בעבודתם היומית, וגם להציב שאלות מהציבור לשוטרים דרך הסטורי של אלקיים. כוכב "האח הגדול" תיעד את המשמרת שכללה חלוקת דוחות, טיפול ראשוני בזירת תאונה ועוד דברים איתם מתמודדים שוטרי אגף התנועה של משטרת ישראל. השת"פ של אלקיים עם משטרת ישראל ימשך לתקופה ולא משהו חד פעמי, שהוא גם המשך ישיר לפעילות האחרונה של אלקיים בחלוקת רכבים ללקוחות עד ביתם. 

אסיף אלקיים מסר ל-TMI: "הבוקר התחילה הפעימה הראשונה שאנחנו יורדים עם השוטרים לשטח, בפעימה השנייה הם יגיעו לעולמות שלנו, ניקח אותם למגרשי מירוץ, הרמות גלגל, רכבי ספורט".

אסיף אלקיים ותומר גלב (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אסיף אלקיים ותומר גלב (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
אסיף אלקיים בתדריך שוטרים (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אסיף אלקיים בתדריך שוטרים (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
מדפיסים דוח תנועה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מדפיסים דוח תנועה (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
אסיף מגיע לתאונת אופנוע (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אסיף מגיע לתאונת אופנוע (צילום: צילום מסך אינסטגרם)