בעוד כל המשפחה שלו נמצאת באופן יומיומי בכותרות, כשאביו ראש הממשלה בנימין נתניהו עסוק בחתימת הסכמי שלום, מכירת מטוסי F-35 ונגיף הקורונה, אחיו יאיר עסוק בלצייץ בטוויטר ואמו שרה בלאפות עוגות ביסקווטים, אבנר נתניהו ממשיך לחיות את חייו כמה שאפשר מתחת לרדאר ולאחרונה אפילו עשה החלטה דרמטית.

תקופות הקורונה הביאה אתם אתגרים, אין לאן לצאת ואין איפה לבלות ובזמן שרוב האנשים תקועים עמוק ברשתות החברתיות, אבנר נתניהו החליט דווקא לזנוח אותם. אחרי שפתחו חשבון אינסטגרם לכלב המשותף שלהם, החליט הבן הצעיר של ביבי ושרה להתנתק מהשפעת העולם הוירטואלי. ממש לאחרונה החליט בנו של ראש הממשלה לסגור את חשבון האינסטגרם הפרטי שלו, כמו גם את ה"פיד" שלו בפייסבוק לאחר שרק בתחילת החודש "סגר חשבון" באמצעותו עם המוחים נגד אביו.

ההורים גאים? השלב הבא ביחסים של אבנר נתניהו ובת זוגו- לחצו כאן

אבנר נתניהו, נוי בר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אבנר נתניהו, נוי בר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

מזל שבר זוגתו נמצאת ברדאר שלנו, אחרת לא היינו יודעים שבזמן שכולם בישראל נמצאים בסוג של סגר, היא ונתניהו נופשים בימים אלו בחופשה רומנטית בסנטוריני, שם הם מבלים ומשתזפים רגע לפני שיעזבו את ירושלים ויעברו לדירת ה-5 חדרים החדשה בפרוייקט גליל ים בהרצליה. בינתיים ניתן לכם לצפות בתמונות המנקרות עיניים ולפנטז שאתם שם על החוף.

אבנר נתניהו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אבנר נתניהו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
אבנר נתניהו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אבנר נתניהו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)