רגע אחרי הריאיון הראשון והחשיפה של בני פרץ בחדשות 12 על הסכסוך המתוקשר עם אייל גולן, התייצב אמש הזמר בבית החולים תל השומר ושידר עסקים כרגיל, מבלי להתייחס לדברים הקשים שנאמרו על ידי אמרגנו לשעבר. רגע לפני שאתם דואגים לשלומו, האב הטרי הגיע לטובת מטרה נעלה- מפגש מרגש שנעשה בשיתוף עם עמותת "נותנים תקווה" המסייעת לילדים מאושפזים ומשפחותיהם.

הקורונה ממשיכה לטרוף את הקלפים ומשביתה את ביצת הבידור, כך שאין השקות ואין אירועים אך ב-HOT והפקת גולסטאר החליטו גם לעשות מעשה יח"צני וגם להרים את המורל של הילדים המטופלים. הזמר חבש מסיכה והתייצב יחד עם חברי נבחרת גולסטאר אצל מטופלי בית החולים ספרא לילדים להקרנה מיוחדת של פרקי הגמר של העונה שישודרו בשלושה חלקים החל מהערב.

בבית החדש של דניאל ואייל גולן: כך נראה החדר של מיאל- לחצו כאן

אייל גולן (צילום: רפי דלויה)אייל גולן (צילום: רפי דלויה)
אייל גולן, טום קשתי (צילום: רפי דלויה)אייל גולן, טום קשתי (צילום: רפי דלויה)

אל מאמן הנבחרת הצטרפו כוכב הילדים דין מירושניקוב, הטנסאי אנדי רם, הזמר שלומי סרנגה, לאון שניידרובסקי, טום קשתי ואחרים. הילדים הנרגשים זכו לחיבוק חם מהכוכבים וצפו יחד איתם בפרקי סיום העונה, בחצר בית החולים. 

אנדי רם, דין מירושניקוב (צילום: רפי דלויה)אנדי רם, דין מירושניקוב (צילום: רפי דלויה)
טום קשתי, אנדי רם, דין מירושניקוב, לאון שניידרובסקי, רון שובל (צילום: רפי דלויה)טום קשתי, אנדי רם, דין מירושניקוב, לאון שניידרובסקי, רון שובל (צילום: רפי דלויה)
משתתפי גולסטאר (צילום: רפי דלויה)משתתפי גולסטאר (צילום: רפי דלויה)