בעידן הקורונה כשכל תעשיית הבידור והאופנה חווים קשיים, אין אירועים וזירת תצוגות האופנה נכחדה לגמרי, נערכה היום תצוגת אופנה ראשונה בישראל דרך הזום. משפחות מקומיות מפורסמות התייצבו על המסלול לתצוגת האופנה של האתר הבריטי NEXT החוגג עשור בישראל והשיק היום את קולקציית הסתיו חורף בזום, בדומה לבתי אופנה גדולים בעולם.

המשפחות שנבחרו להציג את בגדי המשפחה, היו משפחת קליינשטיין- רמי, אלכס והילדים אומה, תיאו ומילוא, גם משפחת גרינר הגיעה בגרסה מורחבת- ליהיא גרינר, בעלה יוסי והילדים מייקל ג'וליאן ואליאנה, כמו גם זוג ההורים הטריים ירדן הראל ובעלה עומרי שלום שדיגמנו יחד עם אחד מהתאומים בעגלה, מור סילבר ובעלה ואדים יחד עם הילדים שון וריו, ורק ג'ני צ'רוואני שנמצאת בימים אלה בהליכי גירושים מבעלה רוני מאנה, הגיעה רק עם שתי בנותיה אמילי ואריאה, וכבר ברור לנו למה.

רוני מאנה מגיב לראשונה על ג'ני צ'רוואני: "שקרנית, בוגדנית"- לחצו כאן

בצל הפרידה המתוקשרת: ג'ני צ'רוואני מבלה עם בן זוגה החדש- לחצו כאן

ג'ני צרוואני (צילום: רפי דלויה)ג'ני צרוואני (צילום: רפי דלויה)

אחרי 14 שנים ביחד החליטו השניים לפרק את הזוגיות ובפברואר האחרון נודע כי הם נמצאים בהליכי גירושים וכי ג'ני אף עזבה את הבית המשותף. עכשיו, כולם צריכים להתרגל להרכב החדש של המשפחה כך שבעוד ששאר המשתתפים בתצוגה הגיעו במצבה משפחתית מלאה, במשפחת מאנה- צ'רוואני הייתה חסרה דמות האבא.   

ליהיא גרינר בעלה יוסי והילדים (צילום: רפי דלויה)ליהיא גרינר בעלה יוסי והילדים (צילום: רפי דלויה)
רמי קליינשטיין (צילום: רפי דלויה)רמי קליינשטיין (צילום: רפי דלויה)
ירדן הראל, עומרי שלום (צילום: רפי דלויה)ירדן הראל, עומרי שלום (צילום: רפי דלויה)