כולם עוקבים בשקיקה אחר הילדים של אייל גולן שככל שעוברות השנים הולכים וגדלים ומסבים להורים שלהם גאווה רבה. אחרי שנחשפתם ליכולות השירה של ליאם ואלין גולן, ילדיהם המשותפים של הזמר עם אילנית לוי אפשר לראות כי הם קיבלו את את הכישרון של אביהם וייתכן ובעתיד אף ילכו בדרכו. 

אך נראה שיאן גולן, בנם המשותף של אייל ורוסלנה רודינה סולל דרך עצמאית ואמנם עוד לא ברור מהן יכולות השירה שלו אבל בכל הקשור לתחביבים של אביו נראה שהוא בכיון השני לחלוטין. גולן "חולה על כדורגל", הוא נמנה בין מנהליה של קבוצת הפועל מרמורק, מאמן בדוקו ריאלטי "גולסטאר" ואמר לא פעם שאם לא היה זמר היה כדורגלן. בנו ליאם, הלך בדרכו וכדורגל הוא אחד מתחביביו הגדולים ואף שיחק נגד אביו במשחק נבחרת הסלבס, אך נראה שיאן המתוק דווקא אוהב כדורסל והודיע לאימא רוסלנה, שזה מה שהוא רוצה לעשות כשיגדל.

"אישה רעה": אילנית לוי עשתה לבנה ליאם בושות והוא לא נותר אדיש- לחצו כאן

ההודעה הקשה שהקפיצה לרוסלנה רודינה את הלב- לחצו כאן

חולה על כדורגל. אייל גולן (צילום: ניב כהן)חולה על כדורגל. אייל גולן (צילום: ניב כהן)

 האמא הגאה, שתומכת בכל דרך שיבחר העלתה סרטונים של בנה הקטן קולע לסל והכריזה כי נכון לעכשיו יאן רוצה להיות כדורסלן כמו מייקל ג'ורדן. הבוקר עם פתיחת המסגרות החינוך לכיתות א'-ד' התייצב יאן בחזרה בבית הספר רודינה ליוותה את בנה וכתבה: "ניסיון שני של בית ספר, בוא נראה כמה זמן זה יחזיק". 

יאן גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)יאן גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
יאן גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)יאן גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)