גולסטאריות החלו בצילומים והדרמה בשיאה

הבוקר (שני) התקיים אירוע יריית הפתיחה לעונה החדשה של הסדרה "גולסטאריות", שתעלה ב-HOT ועוד לפני שהמצלמה החלה לפעול התחילו הדרמות. אתמול קראתם ב-TMI שליהיא גרינר, שהייתה אמורה להיות חלק מהקאסט, החליטה ברגע האחרון לוותר על השתתפותה לאחר שהבינה את פערי השכר בינה לבין משתתפות אחרות. במקום גרינר הוקפצה ליטל סמדג'ה שחיכתה להזדמנות בסטנד-ביי בבית. 

לאירוע, שהתקיים באצטדיון בולמפילד, הגיעו כוכבות הסדרה בניהן: תקוה גדעון, טיילור מלכוב, נעמי הורביץ שנכנסה במפתיע במסוק, רוסלנה רודינה, אורטל עמר, ליטל סמדג׳ה, מאיה בוסקילה, מירב בן ארי, סילבי ז’אן, מיטל דיין, תמי יחזקאל ושמחה גואטה. בנוסף לנבחרת הבנות, נכחו שופטי העונה - המאמן המיתולוגי שייע פייגנבוים והעיתונאי ופרשן הספורט רז זהבי.

התקלנו את כוכבות "גולסטאר" בשאלות על כדורגל
גולסטאריות (צילום: רפי דלויה HOT)גולסטאריות (צילום: רפי דלויה HOT)

עמר שחגגה אתמול את יום הולדתו השני של בנה תו פרינס יחד עם אביו, בן אל תבורי, רגע אחרי שהם השלימו (שוב) שיתפה בקושי לעזוב אותו בפעם הראשונה למשך שבועיים. "אני עדיין במחשבות קצת ולחוצה שהוא בסדר. מקווה שהוא יגיע לגן ולא יכעס עליי שעזבתי אותו לשבועיים", אמרה עמר. לגבי היחסים עם האקס היא אמרה: "אנחנו בטוב. עברנו תהליך בוגר, הפתענו את עצמנו. אנחנו בסדר גמור עכשיו". עמר סיפרה על חגיגות השנתיים לבנה: "הוא קיבל אותנו כהורים משותפים, התעלינו על עצמנו". 

אורטל עמר (צילום: רפי דלויה HOT)אורטל עמר (צילום: רפי דלויה HOT)

ליהיא גרינר שהחליטה ברגע האחרון לא לקחת חלק בהפקה, התראיינה בתכנית הבוקר של קותי סבג ומאיה בצלאל עסיס ואמרה דברים קשים כנגד עמר ורודינה: "אמרתי אין מצב שאני אעבוד כל כך קשה, אעשה צחוקים והפלקטים מקבלים כפול ממני בגלל שהמליטה תינוק מבן אל וזאת המליטה מאייל".

עמר שכנראה הגיעה מחוממת על גרינר בעקבות הפרשייה אמש בחרה שלא לשתוק ואמרה ל-TMI: "אני חושבת שזאת צרות עין. זה לא יפה להסתכל על שכר של אחרים ובטח לא לצאת עם זה בפרהסיה אול אובר, אבל נראה לי שכשאת חותמת על חוזה את צריכה להבין מה את שווה באותו רגע, את לא אמורה להסתכל על אחרות ואז להבין בדיעבד מה את שווה". 

אורטל עמר (צילום: רפי דלויה)אורטל עמר (צילום: רפי דלויה)

רוסלנה רודינה שלא ממש הייתה מעודכנת בפרטי הדברים ביקשה מ-TMI שיסבירו לה את הנושא ובחרה שלא להגיב יותר מדיי על הדברים. "זה שלה, אני לא נכנסת לאף אחת לכיס. כל אחת שתעשה מה שהיא מבינה". החברה הטובה מ"הישרדות VIP", שמחה גואטה, החליטה שלא לקחת צד בדרמה ובחרה להגיד רק: "שיהיה לה בהצלחה". 

רוסלנה רודינה (צילום: רפי דלויה HOT)רוסלנה רודינה (צילום: רפי דלויה HOT)
שמחה גואטה (צילום: רפי דלויה HOT)שמחה גואטה (צילום: רפי דלויה HOT)
תקוה גדעון (צילום: רפי דלויה)תקוה גדעון (צילום: רפי דלויה)
טיילור מלכוב (צילום: רפי דלויה HOT)טיילור מלכוב (צילום: רפי דלויה HOT)
מאיה בוסקילה (צילום: רפי דלויה HOT)מאיה בוסקילה (צילום: רפי דלויה HOT)
גולסטאריות החלו החגיגות (צילום: רפי דלויה, יח''צ)גולסטאריות החלו החגיגות (צילום: רפי דלויה, יח''צ)
שייע פייגנבוים, רז זהבי (צילום: רפי דלויה HOT)שייע פייגנבוים, רז זהבי (צילום: רפי דלויה HOT)
ליטל סמדג'ה (צילום: רפי דלויה HOT)ליטל סמדג'ה (צילום: רפי דלויה HOT)
רוסלנה רודינה (צילום: רפי דלויה HOT)רוסלנה רודינה (צילום: רפי דלויה HOT)
הישר מהמסוק. נעמי הורוביץ (צילום: רפי דלויה HOT)הישר מהמסוק. נעמי הורוביץ (צילום: רפי דלויה HOT)
טיילור מלכוב, סילבי ז'אן, רוסלנה רודינה (צילום: רפי דלויה HOT)טיילור מלכוב, סילבי ז'אן, רוסלנה רודינה (צילום: רפי דלויה HOT)
ליטל סמדג'ה (צילום: רפי דלויה HOT)ליטל סמדג'ה (צילום: רפי דלויה HOT)
מירב בן ארי, שמחה גואטה (צילום: רפי דלויה HOT)מירב בן ארי, שמחה גואטה (צילום: רפי דלויה HOT)