יובל המבולבל שסיפר בראיונות על המצב הקשה אליו נקלע בעקבות הקורונה, ואף הודה שהוא מוכן לעבוד בכל עבודה- גם כמנקה בתים רק בכדי לשרוד ולפרנס את משפחתו, קיבל בשבוע שעבר שיחת טלפון מפתיעה משר התרבות חילי טרופר. השר זימן את המבולבל לפגישה בנושא עולם הילדים הרדום בתקופת הקורונה והשניים צפויים לקיים פגישה בנושא כבר בשבוע הבא. בהתאם לשינוי המטורף שעובר עולם הילדים והעובדה כי לא יתקיימו הצגות חנוכה השנה, התייצב המבולבל לצד כוכבי ילדים  לצילומים לקייטנת חנוכה אונליין מטעם מועדון הצרכנות "שלך".

יובל המבולבל (צילום: מורג ביטון)יובל המבולבל (צילום: מורג ביטון)

המבולבל יחד עם מיקי מוכתר, משה דץ רגע לפני שהוא נכנס לבית האח הגדול, הדוד חיים, מני ממטרה ועוד רבים מהכוכבים האהובים נפגשו אתמול כדי להצטלם לקראת מופעי אונליין חגיגיים שיערכו בחנוכה הקרוב. בלטה בהעדרה מיכל הקטנה שהייתה אמורה להשתתף גם היא בצילומים מאחר והיא שוהה בימים אלה בבידוד, לאחר ששהתה לצד חולה קורונה מאומת בטיסת חזור מדובאי, שם חגגה את יום הולדתה ה- 38.  

על הסט סיפר המבולבל כי בעקבות הסגר הוא מתכנן השנה לעבור במאות בתים של ילדים ולהדליק נרות חנוכה בבתיהם, כמו כן הוסיף כי הוא צפוי לפתוח אפליקציה חדשה שתאפשר לו קשר ישיר עם הילדים והקהל. שיהיה בהצלחה.

יובל המבולבל, מני ממטרה (צילום: מורג ביטון)יובל המבולבל, מני ממטרה (צילום: מורג ביטון)
מיקי מוכתר (צילום: מורג ביטון)מיקי מוכתר (צילום: מורג ביטון)
משה דץ (צילום: מורג ביטון)משה דץ (צילום: מורג ביטון)
הדוד חיים (צילום: מורג ביטון)הדוד חיים (צילום: מורג ביטון)