בזמן שקרוב למיליון אזרחים במדינת ישראל חתמו אבטלה בלשכת התעסוקה, יש כאלה שעסוקים ברכישות חדשות ויקרות במיוחד. בן אל תבורי שחורש את תחנות הרדיו בעולם עם שיתוף הפעולה החדש שלו ושל סטטיק עם הבלאק אייד פיז, הגיע אתמול (חמישי) עם נעלי הדובי שלו ל"בוואריין מוטורס" שם קיבל את המפתח לרכבו החדש והיוקרתי במיוחד.

בן אל תבורי מקבל את הב.מ.וו

מדובר על רכב מסוג BMW מהדורת ה-I8 שעל פי הערכות שווה קרוב למיליון ש"ח. ב-TMI בטוחים שתבורי קיבל הנחת סלב יפה, אך עדיין מדובר בסכום מכובד לכל הדעות. למי שקצת מבין ברכבים, היפיפייה הזאת מגיעה מ-0 ל-100 קמ"ש ב4.4 שניות ועושה 47 ק"מ לליטר דלק, כך שבהשוואה לרכבי ספורט אחרים היא אפילו חסכונית. 

בן אל תבורי, לירן אלדין (צילום: לירן אלדין, בוואריין מוטורס)בן אל תבורי, לירן אלדין (צילום: לירן אלדין, בוואריין מוטורס)

אז עכשיו תבורי יוכל להפסיק להתנייד עם הקורקינט החשמלי שלו ולעבור למכונית הספורט המסובבת ראשים. כזכור, רק בשבוע שעבר הזמר עבר דירה כשהחליט להישאר במגדלי היוקרה בו הוא מתגורר בפארק צמרת, אלא פשוט להגדיל את הנוף שמשתקף ממרפסת ביתו ולעבור לקומה גבוהה יותר. ב-TMI מפרגנים ומקנאים בו זמנית. 

בן אל תבורי, לירן אלדין (צילום: לירן אלדין, בוואריין מוטורס)בן אל תבורי, לירן אלדין (צילום: לירן אלדין, בוואריין מוטורס)
אמאלה של אוטו (צילום: לירן אלדין, בוואריין מוטורס)אמאלה של אוטו (צילום: לירן אלדין, בוואריין מוטורס)
כיאה לכוכב בינלאומי (צילום: לירן אלדין, בוואריין מוטורס)כיאה לכוכב בינלאומי (צילום: לירן אלדין, בוואריין מוטורס)