הדוגמנית היילי בולדווין ביבר ציינה אתמול 24 שנים בעולמנו שהפך ככל הנראה להרבה יותר יפה מהרגע בו היא נולדה, ואם חשבתם שבעלה בשנתיים האחרונות, ג'סטין ביבר, לא יגנוב לה את ההצגה (ול-TMI את הלב), טעות מרה בפיכם.

אמנם לא שיר אהבה, אבל בפוסט רומנטי שימיס גם את אחרון הציניקנים שבכם, כתב הזמר לאשתו: "העיניים שלי בשבילך. הלב שלי בשבילך. הנשמה שלי בשבילך. האהבה שלי היא למענך. אני בבית בכל מקום שאת נמצאת בו. את המקום הבטוח שלי. אני משוגע עליך. החלום הכי גדול שלי הוא להזדקן לצידך. אני לא מאמין שאת שלי לנצח. יום הולדת שמח בייבי".

את חגיגות יום ההולדת המצומצמות של הכוכבת יחגגו השניים ככל הנראה במאורע סולידי לגמרי, גם עקב מאורעות הקורונה אבל גם מכיוון שהבעל המסור היה נתון להתחייבויות עבודה כשהוא הופיע אמש בטקס פרסי ה-AMA'S ביחד עם שון מנדז ושירם החדש "MONSTER". היילי כבר הספיקה להעלות מאז תמונה דביקה במיוחד עם בעלה כשהם מחובקים וכתבה: "24. מרגישה כל כך אסירת תודה".

ב-TMI נמסו באופן רשמי והיו מתים להיות זבוב או שפירית או יתוש או כל חיה שהיא, העיקר להיות חלק מחגיגות יום ההולדת היפות ביותר של השנה. 

ג'סטין ביבר בווידוי חושפני: "נתתי לאגו וכוח להניע אותי"- לחצו כאן

שלמאמי יש התחייבויות קודמות. ביבר ומנדז על בימת ה-AMA'S(צילום:  Kevin Winter/Getty images)שלמאמי יש התחייבויות קודמות. ביבר ומנדז על בימת ה-AMA'S(צילום: Kevin Winter/Getty images)