עוד לא עבר שבוע מתחילת העונה החדשה של "האח הגדול" והדרמות כבר החלו. אלימלך קשתי, אחיו של כוכב הריאלטי טום קשתי נכנס בראשון לבית הסגור, אלא שמחרתיים הוא בכלל אמור להיות בדיון פלילי במשפט שייערך נגדו ונגד אחיו טום לאחר שהורשעו בגין תקיפת מאבטח קשיש בבניין הסיטי ברמת גן.

אלימלך קשתי, טום קשתי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אלימלך קשתי, טום קשתי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

בכתב האישום שהוגש נגדו נכתב כי אלימלך תפס את המאבטח בגרונו ואחיו טום דחף אותו בחוזקה בבית החזה עד שהוא נפל לרצפה ומשקפיו נשברו. כל זה התרחש מאחר והאחים נכנסו לבניין עם קורקינט חשמלי והמאבטח, על פי הנחיות הבניין לא איפשר להם להכנס ללובי הבניין עם הקורקינט. בעקבות זאת נוצר ויכוח אלים בין הצדדים. 

המקרה שתועד במצלמות האבטחה ופורסם בגופי התקשורת השונים משמש ראייה מרכזית במשפטם של האחים שצפוי להערך ברביעי הקרוב. כפי שפרסם הבוקר אתר "כתב פלילי" עורכת דינם של האחים הגישה בשישי האחרון בקשה להעדרותו של אלימלך מהמשפט ובקשה לדחיית המשפט, אך השופט בתיק טרם אישר את העדרותו של אלימלך שנכנס כידוע לבית האח הגדול. 

מה שאומר כי השופט יכול להוציא צו הבאה מיידי ויכול להורות לשלוח ניידת לבית האח הגדול להביא את קשתי לדיון באמצעות צו בית משפט. זהו לא הדיון הפלילי הראשון של אלימלך, לפני שנתיים הוגש נגד אלימלך שלושה כתבי אישום לאחר שנתפסו בדירתו סמים מסוג קוקאין וקנאביס, הוא הורשע ונידון לחודשיים מאסר על תנאי וקיבל קנס כספי.