לכותרת כזו ממש לא היינו מוכנים. זה שעדן בן זקן יודעת לשיר אתם כבר יודעים, לא סתם היא זכתה ב"אקס פקטור" ונבחרה לזמרת העשור, אבל מי ידע שראש הממשלה שלכם בנימין נתניהו יודע לזמר ולא סתם, אלא אפילו הקליט שיר? ובכן, אחרי ששיתף פעולה עם נועה קירל, ביבי הבין שבכדי לקדם יוזמות הוא צריך ללכת עם המנהיגים הצעירים.

השניים, התגייסו לקמפיין של עמותת "כן לזקן" היוצאים ביוזמה חדשה ומרגשת ומשחררים חידוש לקלאסיקה הישראלית ״יש בי אהבה״ של הזמר אריק אינשטיין ז״ל, אשר כתב והלחין ארקדי דוכין בביצועם של ראש הממשלה בנימין נתניהו יחד עם עדן בן זקן ועשרות כוכבי רשת. כלל הכנסות הפרוייקט יתרמו לאירגון לסיוע מיידי כבר בחורף הקרוב. למי שהספיק לשכוח נזכיר כי זו לא פעם ראשונה שנתניהו ובן זקן נפגשים בכזו קרבה, והם אפילו סוג של שרו יחד, זה קרה לאחר הבחירות באפריל 2019, אז בן זקן הופיעה בכנס הניצחון של הליכוד ושרה את "חיים שלי" לצד שרה ובנימין נתניהו.

עדן בן זקן, בנימין נתניהו (צילום: דור ערבה,קובי בנישו)עדן בן זקן, בנימין נתניהו (צילום: דור ערבה,קובי בנישו)

בין המשתתפים בקליפ תוכלו למצוא את ליאל אלי, נועה כהן, כוכבות המירוץ למיליון אן זיוי, ירדן ויזל, לאון שניידרובסקי, שיר זוארץ, אביב ראובן, דניאלה דואק, ג׳וזף ומורן טרסוב,רז ספני ועוד רבים ואחרים.

עדן בן זקן, בנימין נתניהו (צילום: דור ערבה,קובי בנישו)עדן בן זקן, בנימין נתניהו (צילום: דור ערבה,קובי בנישו)