השאלה שעצבנה את אסיף אלקיים (צילום: אור גפן)

אסיף אלקיים החליט לנצל את הזמן הפנוי שלו ואת היום החשוב שלו בשנה- יום ההולדת שלו כדי לעשות מעשים טובים. את היום התחיל אלקיים בירושלים אצל נערות חולות סרטן, בביקור בבית החולים שיבא ולאחר מכן הלך לשמח את הזמרת עדן טהרני, כוכבת "אקס פקטור" שחגגה יום ההולדת 21 וערכה מסיבה במועדון השייט U Boat בהרצליה בהפקת שון בלאיש בהשתתפות ג'קי אזולאי, נאוה בוקר וחגית היימן.

הצלם, שתיעד את האירוע לא יכול היה שלא לראיין את אלקיים שחגג גם הוא יום הולדת ולשאול אותו מה הוא מאחל לעצמו ליום הולדת 29, וגם לגעת בנקודה רגישה שגרמה לו להתעצבן ולשנות את הבעת פניו (צפו בסרטון בראש הכתבה).

"הרבה אנשים מתבאסים שהם לא יכולים לחגוג כמו שצריך את היום הולדת בגלל הקורונה אבל השנה החלטתי עם עצמי שאני רוצה לחגוג את היום הזה בצורה קצת יותר משמעותית והחלטתי שאני נוסע ברחבי הארץ, מבקר. הייתי בירושלים הייתי אצל שתי נערות חולות סרטן ועשיתי להן התקנה של גופי תאורה, עכשיו אני כאן אצל עדן ואחרי זה אני נוסע לבית חולים שיבא".

ככה אסיף אלקיים הגיב לזוגיות החדשה של מעיין אדם- לחצו כאן

אסיף אלקיים, עדן טהרני (צילום: אור גפן)אסיף אלקיים, עדן טהרני (צילום: אור גפן)

מה אתה מאחל לעצמך ליום ההולדת?
"להמשיך בעקומה של ההצלחה, לגדול בתקשורת, לגדול בעשיה,לגדול בהשפעה ושיהיו לי עוד ימים כאלה".

ומה עם זוגיות?
"אני מאחל לעצמי זוגיות זה לגמרי ייחול ראוי ושאני אמצא זוגיות השנה"

ושאלה שאתה לא בהכרח תאהב
"אז אל תשאל"

למעיין יש בן זוג חדש..

"ואי זה מה זה לא סבבה לשאול אותי את השאלה הזאת. אני מאחל לה רק טוב, תמיד ייחלתי לה רק טוב ושום דבר לא השתנה"

אסיף אלקיים (צילום: אור גפן)אסיף אלקיים (צילום: אור גפן)
חגית היימן, שון בלאיש, עדן טהרני, אסיף אלקיים, נאוה בוקר (צילום: אור גפן)חגית היימן, שון בלאיש, עדן טהרני, אסיף אלקיים, נאוה בוקר (צילום: אור גפן)