אמש (מוצ"ש) הודח יחזקאל צור הבגדדי כדייר הראשון מבית "האח הגדול". בגדדי הועמד להדחה יחד עם דיירים נוספים כמו רונית הביביסטית, תום חיימוב חביב הנשים, שולה זקן, עורך הדין איילון איקון ודיוויד דימוס

כבר היה נדמה שאיילון שלא זכה להזדמנות בבית ולא לזמן מסך, הוא זה שייצא ראשון מהבית הסגור, אבל נראה כי המהלכים שעשתה אשתו של איקון ברשתות החברתיות, לצד תמיכה של כוכבת "האח הגדול", עינב בובליל, גרמו לו להינצל מהדחה ברגע האחרון.

View this post on Instagram

A post shared by Eilon Ekon (@eilonekon)

אשתו של איקון בן ה-37, טענה שבעלה עובר חרם בבית "האח הגדול". אדר, אשתו של איילון, העלתה  בסוף השבוע האחרון לרשתות החברתיות, קטע שתיעדה מהשידור בערוץ 26 ובו שיחה קשה בין דיוויד ואילון, וכתבה: "האמת יוצאת לאור. אילון סומן ב-X מההתחלה על ידי חלק מדיירי הבית. עצוב מאד שאדם נפסל עוד לפני שדיברו והכירו ומתעלמים ממנו לחלוטין. לא נותנים יד לחרם".

איילון איקון, האח הגדול (צילום: מיכה לובטון)איילון איקון, האח הגדול (צילום: מיכה לובטון)

רגע לפני ההדחה אמש החליטה גם עינב בובליל כוכבת "האח הגדול" הגדולה בכל הזמנים, לעלות פוסט תמיכה באיילון וחשפה: "אני מצביעה לאיילון, כואב לי עליו, כמי שיודעת מה זה להרגיש שאף אחד לא רוצה אותך בבית". 

עינב בובליל, איילון איקון, האח הגדול (צילום: צילום מסך אינסטגרם)עינב בובליל, איילון איקון, האח הגדול (צילום: צילום מסך אינסטגרם)