השף טום אביב נבחר לשמש כשגריר הישראלי הראשון של מותג שעוני היוקרה "אומגה", ומצטרף לרשימה של פרזנטורים של המותג - ג'ורג' קלוני, ניקול קידמן ודניאל קרייג. במסגרת ההסכם עם אביב, יעלה קמפיין דיגיטלי בינלאומי בכיכובו של השף ובהשקעה של כמיליון ש"ח.

טום אביב (צילום: אסף לב)טום אביב (צילום: אסף לב)

> חברת שלמה ביטוח הטיסה כמאה סוכנים מצטיינים לטיול בדובאי, שאליהם הצטרפו עתליה שמלצר, בעלת השליטה בקבוצת שלמה, בנה טובי שמלצר, מבעלי שלמה ביטוח, ואחותו, עפרה רייף־שמלצר. הסוכנים נהנו מטיסה פרטית ישירה, מלון חמישה כוכבים, ארוחות גורמה, ואפילו יום עיון מרתק עם בכירי ענף הביטוח באיחוד האמירויות.

טובי שמלצר, עתליה שמלצר, עפרה רייף שמלצר (צילום: יח''צ)טובי שמלצר, עתליה שמלצר, עפרה רייף שמלצר (צילום: יח''צ)

> ועדיין באמירויות: יו"ר חוג הידידים של מרכז פרס לשלום ולחדשנות, יונה ברטל, ממשיכה בתנופה את חזונו של הנשיא לשעבר. השבוע היא הוציאה משלחת של אנשי עסקים מובילים בארץ לדובאי, בהם, חמי פרס, יו"ר מרכז פרס לשלום, נילי פורר, מנכ"לית ניו פארם, ורואה החשבון ראובן שיף. אחת הפגישות המרגשות הייתה עם אחמד בן סוליים, מי שאחראי על הסחר החופשי בדובאי. בן סוליים ביקר בעבר במרכז פרס לשלום והבטיח להדק את קשרי המסחר בין המדינות. 

אחמד בן סלאיים וברטל בדובאי (צילום: יח''צ)אחמד בן סלאיים וברטל בדובאי (צילום: יח''צ)

> הרב של הסלבס, מרדכי חסידים, הדליק נרות חנוכה עם הזמר שלומי שבת בביתו בהרצליה, אחרי החלמתו של הזמר מנגיף הקורונה.

הרב מרדכי חסידים, שלומי שבת (צילום: צילום פרטי)הרב מרדכי חסידים, שלומי שבת (צילום: צילום פרטי)

> ביום ראשון האחרון הצטרף עו"ד אליעד שרגא למסע מחאה מהנגב לבלפור של תנועתו - התנועה לאיכות השלטון. בנקודת היציאה מול קיבוץ בית קמה התברר שהגנרטור שאמור לחשמל את מערכת ההגברה הניידת מסרב להניע. שרגא הפשיל שרוולים, עשה את הקסם שלו, והגנרטור התחיל לעבוד.

שרגא, תיקון השלטון מתחיל בתיקון השאלטר?
"לא אקשור כתרים לראשי. הייתי בסך הכל עוזר טכנאי שאת שמו לא אדע, ואכן בסופו של יום הגנרטור תוקן ופעל, והמסע יצא לדרך. הידד לצועדים, אחיי גיבורי התהילה".

אליעד שרגא (צילום: אבשלום ששוני)אליעד שרגא (צילום: אבשלום ששוני)


בין החוגגים על הגשת כתב האישום נגד עו"ד גונן בן יצחק, מראשי מפגיני בלפור, היה כצפוי פעיל הימין רן כרמי בוזגלו. כזכור, פרקליטות מחוז ירושלים הגישה כתב אישום נגד עו"ד בן יצחק באשמה של הפרעה לשוטר במילוי תפקידו והתקהלות אסורה במהלך הפגנה נגד ראש הממשלה בבלפור. כרמי בוזגלו העולץ מיהר להצטרף לחגיגה ושאל בהודעה שהוציא לתקשורת: "האם איש השב"כ לשעבר גונן בן יצחק משתמש בחומרים מסווגים כדי לפגוע בפעילי ימין?".
גונן בן יצחק במסיבת העיתונאים של בנט ושקד (צילום: אבשלום ששוני)גונן בן יצחק במסיבת העיתונאים של בנט ושקד (צילום: אבשלום ששוני)


רן כרמי בוזגלו, פרט והסבר.
"התקשרתי לברך את בן יצחק על כתב האישום החמור שהוגש נגדו. כזכור, תבע אותי בן יצחק בחודש שעבר והשופט גלגל אותו מהמדרגות. בלהט הדברים אמר בן יצחק שהוא מחזיק בחומרים עליי. בהמשך הוא עמד על טעותו וניסה לרכך את הדברים. האם בן יצחק, בכיר בשב"כ לשעבר, מראשי ההפיכה השלטונית האלימה המתבצעת ברחובותינו, עושה שימוש בחומרים מסווגים הנמצאים בידיו ו/או משתמש בקשריו כדי לערוך סיכול ממוקד לבני־פלוגתא?".

עו"ד בן יצחק, איומים כאלו הם לא צחוק.
"אם רן כרמי בוזגלו חושב שיש לי גישה למידע מסווג של השב"כ, הוא נותן לי יותר קרדיט ממה שמגיע לי".
רן כרמי בוזגלו בטקס פרסי אופיר (צילום: לירון מולדובן)רן כרמי בוזגלו בטקס פרסי אופיר (צילום: לירון מולדובן)