בן אל תבורי חוגג מסיבת הפתעה (צילום מסך אינסטגרם)

בן אל תבורי ציין אתמול את יום הולדתו ה- 29 וכפי שקראתם כאן ב-TMI הוא העביר את המאורע המרגש בשלל חגיגות שהחלו כבר ערב לפני המועד עם בנו תו פרינס והאקסית אורטל עמר וזכה לאינספור ברכות מרגשות בינהם מבת זוגו לשעבר ומהחצי השני המקצועי שלו סטטיק. אתמול, בילה תבורי ביום כיף עם חברים בנסיעה בלימוזינה, כשבסיומו חזר לדירתו החדשה שלו במגדל צמרת, שם המתינה לו מסיבת הפתעה עם כל מקרוביו.

בן אל היה כל כך מופתע, שהוא עמד ממושכות בפתח הבית וסירב להיכנס מרוב התרגשות. החברים ארגנו לתבורי מסיבה מושקעת עם כמות אורחים הרבה מעל המותר על פי ההנחיות, כשדי ג'יי סקאזי על העמדה, רקדנית בטן, עוגות בדמותו, בלונים ועיצובים אך גולת הכותרת הייתה אמו אביבה תבורי שהגיע לשמח את בנה באיחוד מרגש אחרי נתק של חודשיים.  הסולחה המרגשת אחרי מריבה שנמשכה חודשים כללה גם דמעות שבן אל לא יכל לעצור, וחיבוק חזק חזק של פיוס.

אביבה תבורי, בן אל תבורי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אביבה תבורי, בן אל תבורי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

אבל למרות שתבורי אולי חשבה שהיא סיימה עם המלחמות לתקופה הקרובה, הבוקר אנחנו חושפים כי אורטל עמר, אמו של הנכד שלה תו פרינס, ניתקה ממנה קשר ובחרה להסיר ממנה עוקב באינסטגרם שכפי שבטח כבר הספקת ללמוד- בביצה זה אומר הכרזה על מלחמה. תבורי אם תהיתם, עדיין עוקבת אחר אמו של הנכד שלה.

בפוסט מרגש שהעלתה אביבה תבורי לרשתות החברתיות כתבה: "ואוו אתה בן 29 לא מעכלת. מאז שהיית ילד קטן היית ילד עם דעות משלו ועקרונות משלו, לפעמים קשה לנו אחד עם השני כי קורצנו מאותו חומר אבל אהבה שלנו תמיד מנצחת. אהבה של אמא ובן שזה הדבר הכי חזק שיש,ללא תנאים ללא אינטרסים, רק דואגת כל הזמן שתעשה את הטוב ביותר ולפעמים מלחיצה, אבל אמא לביאה ואתה אחד הגורים שלי שתמיד מרגישה שצריכה להגן ויהי מה גם בגיל 29. רוצה את הטוב ביותר בשבילך וגאה על מה שהפכת להיות. בשבילך גם השמים הם לא הגבול ומי כמוני יודעת שעבדת מאוד קשה להיות היכן שאתה היום והרווחת את זה ביושר ובזכות עצמך".

"תמיד תראה לנגד עיניך דוגמא - כמה אתה אוהב ודואג לבן שלך ככה אני אוהבת ודואגת לבן שלי. תמשיך לשאוף ואמן שתגשים כל משאלה ורצון שיש לך תמשיך להיות רגיש ואיכפתי( יותר ממה שחשבתי) אתה החיים שלי , אהבה שלי, הבן שלי ".

בן אל תבורי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)בן אל תבורי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
בן אל תבורי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)בן אל תבורי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
בן אל תבורי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)בן אל תבורי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
אביבה תבורי, אורטל עמר (צילום: ליאור פנקסון)אביבה תבורי, אורטל עמר (צילום: ליאור פנקסון)