מבלי להתכוון, הנסיך הארי ואשתו מייגן מרקל חשפו חדשות מרעישות דרך התמונה על גלויית חג המולד השנתית שלהם! על פי המסורת ורגע לפני חג המולד משחררת המשפחה המלכותית לשעבר את כרטיס הכרסימס הראשון שלהם מאז שעזבו את ארמון המלוכה, ועל הדרך חשפו את ארצ'י, בנם הבכור בן השנה וחצי תוך שהם מגלים פרט מפתיע עליו שטרם ידעתם.

בתמונה משפחתית מרגשת, שצולמה על ידי דוריה אמה של מייגן, מתברר שארצ'י הקטן גם התברך בשיער אדמוני, מה שהופך אותו לג'ינג'י, בדיוק כמו אבא שלו! בתיעוד המשפחתי המרגש שהפך לאיור, נראים השלושה - לצד התגלית המפתיעה, יחד עם שני הכלבים שלהם, יושבים בכניסה לבית עץ שבנו לבנם הפעוט בחצר המפוארת שבביתם.

ברכת חג המולד של מייגן מרקל, הנסיך הארי, ארצ'י (צילום: Doria Ragland)ברכת חג המולד של מייגן מרקל, הנסיך הארי, ארצ'י (צילום: Doria Ragland)

"עץ האשוח הקטן והקישוטים שנעשו בעבודת יד כולם נבחרו על ידי ארצ'י, והמשפחה אף מתכננת לנטוע את העץ לאחר החגים" כך מסר הדובר של הארי ומייגן. כדי שיהיה לכולם חג שמח במיוחד, מרקל הקפידה לציין ולכתוב על הכרטיס כי לצד הברכה יש גם תרומה והשנה, בתור משפחה הם תרמו למספר עמותות, כשכולם מלווים אותם במחשבות שלהם.   

קופי אבא שלו. הנסיך הארי, ארצ'י (צילום: צילום מסך אינסטגרם)קופי אבא שלו. הנסיך הארי, ארצ'י (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
אדמוני זה הכי. הנסיך הארי, מייגן מרקל (צילום: באדיבות הוט 8)אדמוני זה הכי. הנסיך הארי, מייגן מרקל (צילום: באדיבות הוט 8)