הגיע הרגע ובו סוף סוף שנת 2020 שתזכר לעד כשנה המקוללת בהיסטוריה תגיע לסיומה וברחבי העולם יציינו באופן קצת שונה את ערב השנה החדשה. לא יהיו מסיבות נוצצות והמוניות, לא פייטים, שמפניות או זיקוקים וגם הפעם כולם יאלצו להמשיך ולהמציא את עצמם מחדש ולמצוא דרכים חדשות לחגוג אירועים מרגשים.

הבוקר, ירדן הראל ובר זומר התייצבו לראשונה על סט הצילומים של FEMINA ואמנם זו הייתה שעת בוקר מוקדמת, אבל הבנות הצטלמו בסט חגיגי- הכי קרוב שהיה להן למסיבה בחודשים האחרונים וסיפרו ל-TMI איך בכל זאת הן יבלו את ערב הסילבטר ואיפה יתנו נשיקה לבני הזוג שלהן בחצות. 

ירדן הראל, בר זומר (צילום: גיל חיון)ירדן הראל, בר זומר (צילום: גיל חיון)

זומר סיפרה כי היא ובעלה אביב היו אמורים להיות בכלל בדובאי כדי לחגוג ולקבל את 2021 ממרומי בורג' חליפה. אך תוכניות לחוד ומציאות לחוד את והשנה החדשה יחגגו באופן אינטמי יותר עם חברים קרובים בארוחת שף ביתית, אך את הכרטיסים שהיו השניים דחו לתחילת פברואר בתקווה שעד אז יפתחו השמיים מחדש.

לעומת זאת הראל, שנמצאת בסטטוס אחר לגמרי והיא אמא לתאומים מתוקים שיחגגו בקרוב שנה, מתכננת לחגוג את השנה החדשה בקרב בעלה והילדים בבית, גם בגלל הקורונה וגם כי מרגישה צורך להיות עם הגרעין המשפחתי שלה. מה שכן, לכבוד 2021 ובמסגרת השידורגים שלה בבית- המקום בו בילתה בו המון בשנה האחרונה היא ובעלה עמרי שלום החליטו לעצב מחדש את חדש השינה שלהם וחלק מהדברים הם מתכננים לעשות באווירת DIY.

ירדן הראל (צילום: גיל חיון)ירדן הראל (צילום: גיל חיון)
בר זומר (צילום: גיל חיון)בר זומר (צילום: גיל חיון)
ירדן הראל, בר זומר (צילום: גיל חיון)ירדן הראל, בר זומר (צילום: גיל חיון)
ירדן הראל, בר זומר (צילום: גיל חיון)ירדן הראל, בר זומר (צילום: גיל חיון)