בעוד קריירת המוזיקה שלה נראית כמו נחלת העבר וזיכרון כאוב לכל המעריצים שרק מחכים לשניה שתשחרר שיר חדש, חיי האהבה של ריהאנה לגמרי לא נותרו מאחור וממשיכים לעורר עניין בכל מדור רכילות אפשרי שקיים. 

View this post on Instagram

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

בחודש ינואר האחרון דווח על פרידה סופית בין הכוכבת לבין יורש העצר הסעודי חסאן ג'מיל, איתו ניהלה מערכת יחסים מתחת לרדאר בשלוש השנים האחרונות, אבל אל תיתנו לזה להעציב אתכם כי רירי כמו שרק רירי יודעת כבר לגמרי המשיכה הלאה. כמה הלאה אתם שואלים? בשבועות האחרונים מדווחים אתרי התקשורת על מערכת יחסים בינה לבין הראפר אייסאפ רוקי. השניים כבר שיתפו פעולה בעבר כשהיא הופיעה בקליפ שלו לשיר "fashion killa" בשנת 2013 והוא השתתף בקמפיין של מותג הטיפוח שלה "fenty beauty". 

View this post on Instagram

A post shared by GRIM (@asaprocky)

אלא שעכשיו נראה כי השניים לגמרי העלו הילוך במערכת היחסים שלהם כי מסתבר שהם מבלים את תקופת החגים בברבדוס, מקום הולדתה של ריהאנה. צלמי הפפראצי תפסו את הקאפל כשהם מבלים צמוד על יאכטה עם חברים ומשתעשעים בספורט ימי כאחרוני התיירים באילת. 

View this post on Instagram

A post shared by ROBYN (@rihanna.legendary)

מקורבים לזמרת סיפרו כי לבקר את המשפחה של ריהאנה היה צעד מתבקש מצידו של אייסאפ ושהוא מצדו לוקח את מערכת היחסים הזאת בכל הרצינות האפשרית. כדאי לך מאוד אדוני, אנחנו מדברים פה על ריהאנה למען השם!

אנחנו רק רוצים לומר שאם יש מישהי שתגרום ל-TMI להתקף לב מתישהו זו הבחורה הזאת, הנה אנחנו הודענו. 

''די אייסאפ תוריד את היד כולם מסתכלים לא נעים'' ריהאנה ואייסאפ רוקי בטקס פרסי mtv. שנת 2012 (צילום: Jason LaVeris / gettyimages)''די אייסאפ תוריד את היד כולם מסתכלים לא נעים'' ריהאנה ואייסאפ רוקי בטקס פרסי mtv. שנת 2012 (צילום: Jason LaVeris / gettyimages)