אחרי הבחירה בשלומי שבת כפרזנטור ל"במבה" של אסם, גם הזמר איתי לוי זוכה בקמפיין נחשק ונבחר לשמש הפנים החדשות לקמפיין של ביסלי אסם הנחשב לאחד המותגים החשובים והנמכרים של ענקית המזון. לוי צפוי להחליף את הדמויות המצוירות שליוו לאורך השנים את הקמפיין המוכר.

כפי שדווח ב"ערב טוב עם גיא פינס", הזמר המצליח יתעשר עבור צילומי הקמפיין המדובר סכום מופקע של 600,000 אלף שקלים. אומנם עולם התרבות הושבת בעקבות הקורונה וזמרים יושבים בסגר בבית כמו כל אזרחי ישראל, אבל עבור לוי שלאחרונה עזב את אייל גולן ו"ליאם הפקות" ויצא לדרך עצמאית חדשה, מדובר באחת השנים המוצלחות שלו בקריירה. מלבד הקמפיין החדש אליו נבחר, הוא הוביל קמפיין של חברת ביטוח מובילה ושל חברת אופנה, לקח חלק בפרסומת של עמותת יד לנשימה וכמו כן השתתף לאחרונה בקמפיין העלאת המודעות לשמירה על ההנחיות בקרב בני נוער של רוני גמזו עם אנה זק וקווין רובין

לא תאמינו: נמצא הכפיל של איתי לוי- לחצו כאן

איתי לוי (צילום: אור גפן)איתי לוי (צילום: אור גפן)

אך נראה שבין לבין לוי לא שוכח להיות בן מסור שמטפל באימו שעברה לאחרונה אירוע מוחי חמישי וסובלת מבעיות בריאות. אמש העלה הזמר סרטון מרגש בו הוא נראה נושא על ידיו את אימו שמשותקת בחלק מגופה בגלל האירוע שעברה באוקטובר האחרון עד לדירתה. 

איתי לוי ואמא שלו (צילום מסך אינסטגרם)
איתי לוי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)איתי לוי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
איתי לוי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)איתי לוי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)