לפני כשנתיים, עוד לפני שהקורונה הייתה הדיבור הכי פופולרי באוויר וכבשה את העולם, היו לא מעט איחודים מרגשים ובינהם, זה המרגש של להקת הבנות "ספייס גירלז" שאחרי אינספור שמועות וניסיונות החליטו לחזור לבמות אחרי 20 שנה. הפוש ספייס שלהן ויקטוריה בקהאם סירבה להצטרף וחזור לאור הזרקורים, ולמרות חסרונה של בקהאם הכרטיסים נמכרו במהירות והטור נחל הצלחה רבה. 

ספייס גירלס (צילום: Getty images)ספייס גירלס (צילום: Getty images)

מלאני בי חשפה: שכבתי עם ג'רי והתנשקתי עם מלאני סי- לחצו כאן

 לא תאמינו מי חיבלה באיחוד הצפוי של הספייס גירלז- לחצו כאן

לאחרונה, המגזין ווג הבריטי ביקש מבקהאם בקשה לא שגרתית, שתכתוב מכתב ל"ויקטוריה של העתיד" ובמסגרתו, היא גוללה את הסיבה המפתיעה שהביאה לה הארה על החיים וגרמה לה להבין כי עליה לפרוש מלהקת הבנות המצליחה. הכוכבת בת ה-46 כתבה במכתבה על הרגע בו הייתה בהופעה של חברה אלטון ג'ון והבינה שהעתיד שלה לא במוזיקה וכי עליה לחפש את עצמה בכיון אחר.

"זוכרת שלפני שנים ראית את חברך הטוב אלטון ג'ון על הבמה בלאס וגאס? הוא שר את 'Tiny Dancer' כאילו שזו הייתה הפעם הראשונה שלו, שם הבנת שזה כמו חמצן בשבילו". היא משחזרת. "זה היה רגע משנה חיים מבחינתך. בזמן ששירה וריקוד היו רק כיף בשבילך, זו לא הייתה התשוקה שלך. באותו היום התחלת את המסע בחיפוש אחר החלומות שלך. זה היה הזמן להפסיק להיות ספייס גירל".

ויקטוריה בקהאם (צילום: Getty images)ויקטוריה בקהאם (צילום: Getty images)

מאז הפרישה שלה מהלהקה, מצאה ויקטוריה את היעוד שלה בעיצוב אופנה ופתחה ליין מצליח משלה. עוד כתבה במכתב ""תחילה, מצאת את התשוקה שלך באופנה, ולאחרונה גם בתחום הביוטי. מה הלאה? אני מתה לדעת".  תוך שהיא רומזת שהיא לא תחזור יותר לתחום המוזיקה.

ויקטוריה בקהאם (צילום: Getty images)ויקטוריה בקהאם (צילום: Getty images)
יודע שהביא לנפילתה של \'\'הספייס גירלז\'\'? אלטון ג'ון (צילום: נתי שוחט, פלאש 90)יודע שהביא לנפילתה של \'\'הספייס גירלז\'\'? אלטון ג'ון (צילום: נתי שוחט, פלאש 90)