קים קרדשיאן מתמודדת בשבועות האחרונים עם גירושים פומביים מבעלה בשש השנים האחרונות קניה ווסט, ובזמן שבכל חמש דקות בממוצע מתפרסמת ידיעה חדשה על המאבק המתמשך בין השניים, ב-TMI הופתעו לגלות שקים מוצאת דרכים שונות ומיוחדות לחזק את האמונה שלה בתוך הסערה שמתחוללת בחייה.

אמש העלתה הכוכבת סטורי שתחילה נראה כמו עוד שיתוף פעולה עם מעצבת תכשיטים הוליווידית, אלא שהפעם לא מדובר בעוד טבעת יהלום או שרשרת זהב שקיבלה במתנה. בתוך הסטורי שהעלתה ניתן לראות סוג של שרשרת קמע ולצידה הפתק המפתיע: "המסע ללב מבורך. שבי במקום שקט ונוח, החזיקי את הקמע בידיים, עצמי את העיניים, נקי את המוח ומקדי את המחשבות שלך. תתמקדי במשאלותייך ושאיפותייך. תשירי: נ נח נחמ נחמן מאומן למשך 15 דקות כל יום ותראי את הנס שלך קורה".

מתי את מתחילה ללמוד קבלה? קרדשיאן והרבי נחמן  (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מתי את מתחילה ללמוד קבלה? קרדשיאן והרבי נחמן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

כן כן, קרדשיאן קיבלה במתנה קמע של הרבי נחמן מאומן ושיתפה אותו עם 200 מיליון העוקבים שלה, וזה לא הכל. הפרט היותר מעניין בכל הסיפור הזה הוא שאת הקמע הרוחני-יהודי קיבלה קימי בכלל מג'קי אייש, מעצבת תכשיטים ממוצא מצרי שהפכה ליקירת הסלבס בהוליווד.

ב-TMI  תוהים אם השלב הבא של קים לעבר הנחלה הוא נסיעה לאומן לקברו של הרבי. בכל מקרה את תמיד מוזמנת להפרשת חלה אצלנו!

"קים לא סיפרה לילדים כלום, הם חושבים שקניה עובד במדינה אחרת"- לחצו כאן