בהדחה הכי מפתיעה של העונה אמש (שבת) יצאה מהבית גל גברעם כנגד כל הסקרים וההימורים. צופי "האח הגדול" שהופתעו מההדחה הלא צפויה, הופתעו יותר לראות כי משימה שלמה נבנתה סביב ג'וזי זירה, שהיה גם הוא מועמד להדחה עד הרגע האחרון של התוכנית.

איך בנו משימה על זירה אם היה מועמד להדחה? כיצד ידעה ההפקה שזירה יישאר? תהו הצופים והרשת געשה והתמלאה בקריאות וביקורות על הפקת "האח הגדול" והאשמות כי המשחק מכור. מקור בהפקת "האח הגדול" הסביר ל-TMI מה התנהל מאחורי הקלעים בזמן הפרסומות, מה שמסביר לגמרי את המהלך שנראה על פניו חשוד.

הלו פאפי: ג'וזי קיבל מסוק בהפתעה ולא תאמינו ממי הוא נשלח - לחצו כאן. 

גל גברעם, האח הגדול (צילום: מיכה לובטון)גל גברעם, האח הגדול (צילום: מיכה לובטון)

"בזמן הפרסומות בשידור אמש נקראו כל דיירי הבית להיכנס בזוגות לחדר "האח הגדול" ושם עודכנו במשימה הסודית" סיפר המקור. "בזמן ההדחה הגדולה, יצאו לשלוש פרסומות במהלכם השניים ששרדו את ההדחה, ליאור ויהודה עודכנו בזריזות על המשימה. ואילו השניים היחידים שישבו על ספת ההדחות והמתינו להכרזה הסופית, זירה וגברעם, נותרו בלי לדעת על קיומה של המשימה. אם זירה היה מודח המשימה הייתה על גברעם וההיפך, כך שבהפקה נערכו מראש לתרחישים שונים במשימה".

ג'וזי זירה, גל גברעם, יהודה יצחקוב, ליאור כלפון (צילום: צילום מסך רשת 13)ג'וזי זירה, גל גברעם, יהודה יצחקוב, ליאור כלפון (צילום: צילום מסך רשת 13)