רגע לפני שיעזוב אותנו לטובת צילומי "הישרדות VIP", שהיא כזכור עונה נוספת עבורו, הדוגמן מייקל לואיס עושה את הדבר שהוא הכי טוב בו, וזה להתפשט בשם האומנות. עם בואה של השמש החמימה בסוף השבוע האחרון, החליט לואיס לספק לנו עוד סיבות להזיע ופינק אותנו בתמונות עירום לוהטות, תחת המסר של חופש הביטוי, ביטול דעות קודמות והפצת אהבה. 

לא שנפלה לנו הלסת, כי אנחנו כבר מורגלים לראות את לואיס בתמונות או סרטונים פרובוקטיביים, אבל תמיד זה כיף לקבל תזכורת מהריבועים המעטרים את גופו. רק שהפעם הצטלם הדוגמן בעירום מוחלט, כשהוא אוחז במצלמה עם עדשה ענקית שמסתירה את איבר מינו. אם חשבתם שזה עבר לו בשקט - טעיתם, כי לצד המחמאות הרבות, היו גם מעט ביקורות שנסובו סביב מה היה קורה אילו אישה הייתה מעלה תמונות כאלה. 

לואיס הפתיע כשהגיב לכל אחת ממאות ההודעות שקיבל, גם המפרגנות וגם הפחות טובות. אחת העוקבות שלו כתבה: "אם אישה הייתה מצטלמת ככה, כמה אתרים וכתבות ושנאה ואיחולי מוות היו לה. רק מראה על הצביעות של החברה ועליונות הגבר בחברה".

אחרת כתבה: "כשגבר מעלה דבר כזה, זה אומנות והוא אמיץ ואלוף, וכשמישהי מעלה את זה היא שרמוטה וזונה". לואיס השיב לה: "זה כי גופה של אישה עדיין מוחפץ ומעמדה של אישה עדיין טמון בחדרים חשוכים של חוסר תודעה דתית. כשדת היא חלק בלתי נפרד בתרבות מדינה, אין איזון בין אומנות לנשמה".

מייקל לואיס (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מייקל לואיס (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

מייקל לואיס מסר ל-TMI: "אני כבר בן 33 ועברתי מספיק בחיי המקצועיים בשביל להכיל אהבה ולסנן שנאה. אני משחק ומדגמן מזה 20 שנה, גדלתי בבית ליברלי ותמיד עודדתי אנשים לקלף מעצמם שכבות ולהפסיק לפחד מלהתבטא ולא לפחד מדעות קדומות. החברה הישראלית צריכה עדכון תוכנה ומנהיגים אמיתיים, שדוברים אמת ולא מתייפייפים ושהם בעלי מוסר שהם כמו דבק חברתי לחברה השסועה והמפולגת שלנו. אני כאן להפיץ אהבה עם בגדים או בלי ואני מעודד כל אחד שם בחוץ לנהוג כמוני". 

מייקל לואיס (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מייקל לואיס (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
רק לפני שנשאר בלי כלום (צילום: צילום מסך אינסטגרם)רק לפני שנשאר בלי כלום (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
תמונה אחת שווה אלף מילים (צילום: צילום מסך אינסטגרם)תמונה אחת שווה אלף מילים (צילום: צילום מסך אינסטגרם)