היום (שלישי) יחלו צילומי האודישנים לעונה החדשה של הריאליטי המוזיקלי "הכוכב הבא", בכיכובם של צמד המנחים אסי עזר ורותם סלע והשופטים בן אל תבורי וסטטיק, איתי לוי, נינט טייב, שירי מימון, אסף אמדורסקי וקרן פלס.

יממה לפני הצילומים, בילה בן אל תבורי עם בת הזוג הטרייה בר פרץ ובנו תו פרינס, סטטיק לעומתו טיפח את הוודג' בטיפול מפנק, שירי מימון דאגה לתספורת וגוונים חדשים וקרן פלס חגגה יום הולדת שבע לבתה לונה.

"אני נותן לך שעה לחזור בך": רוסלנה רודינה מסתבכת עם אסי עזר - לחצו כאן. 

שירי מימון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)שירי מימון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

רגע לפני שנכנסו לישון את שנת היופי שלהם לקראת יום צילומים מפרך, התכתבו צוות השופטים והמנחים בקבוצת הוואטסאפ הפרטית שלהם ש-TMI היה חולם להיכלל בה. אסי עזר בחר לחשוף חלק מההתכתבות ברשתות החברתיות בה איחל לשופטים בהצלחה בצילומים ומסר כי העונה הוא ורותם החליטו שמפסיקים עם הירידות ורק מפיצים אהבה.

למען איתי לוי: הפקת "הכוכב הבא" משנה תכניות - לחצו כאן. 

הכוכב הבא (צילום: צילום מסך)הכוכב הבא (צילום: צילום מסך)

"מיצינו את הירידות, למרות שיש על מה לצחוק, העונה הזאת רק אהבה למוזיקה". "אהבת חינם", הגיב לו איתי לוי בקבוצה. רותם סלע הצטרפה וכתבה: "מקווה שאתם לא מאמינים לאסי, אנחנו הולכים לשחוט אתכם, שיהיה לנו בכיף".

ההתכתבות בקבוצת הוואטסאפ של הכוכב הבא (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ההתכתבות בקבוצת הוואטסאפ של הכוכב הבא (צילום: צילום מסך אינסטגרם)