ליאנה עיון על סט הצילומים של FIX (צילום: מאיה באומל)

את הפנים של ליאנה עיון היה קשה לפספס בשנה החולפת. היא פרצה לכם על המסך כשהשתתפה בתוכנית "כשהאדמה רעדה" ומאז חולשת כמעט על כל התכנים מקטנים לגדולים כשהופיעה ב"בת השוטר", "בלאקספייס" ואפילו קיבלה את התפקיד שיועד לנועה קירל לצד יהונתן מרגי ב" PPS". אז למרות שהקורונה החריבה בין היתר את עולם התרבות, ואין יותר אירועי השקה או יח"צ, עיון מצליחה למנף את התהילה לה היא זוכה ולאחרונה נבחרה להוביל את קמפיין הלבשה תחתונה של fix ובכך, החליפה את הזמרת אלה לי להב שעשתה לחברה קמפיין אחד בלבד.

ליאנה עיון (צילום: מאיה באומל)ליאנה עיון (צילום: מאיה באומל)


פגשנו את עיון על סט הצילומים ושאלנו אותה את דעתה על "גל הליהוקים" שהסלבס מקבלים לאחרונה מבלי ללמוד משחק כשהאחרונות בהן שעוררו סערה הן אגם בוחבוט ונעמה קסרי. "אני חושבת שאנשים צריכים להבין שאנחנו מדינה קטנה, אין הרבה מהכל אבל יש מקום לכולם" ענתה עיון באלגנטיות. "אני בטוחה שהם לא סתם קיבלו את התפקידים, הם בטוח מוכשרים ברמות ואני יודעת על עצמי שאם אני לא מקבלת תפקיד אני אומרת 'אוקי אז זה לא היה בשבילי זה בסדר ומי שקיבלה אותו מפרגנת לה זה הכי חשוב".

כמובן שלא יכולנו שלא לבדוק איך היה לעבוד ולגלם את בת הזוג של יהונתן מרגי בסדרת הנוער, בתקפיד שהיה מיועד במקור לחברה שלו בחיים האמיתיים, נועה קירל, כמו גם על הפרידה הטרייה מבן הזוג והמגורים עם מירי נבו, בת הזוג של אביה. כל התשובות בוידאו שבראש הכתבה.

ליאנה עיון (צילום: מאיה באומל)ליאנה עיון (צילום: מאיה באומל)
ליאנה עיון (צילום: מאיה באומל)ליאנה עיון (צילום: מאיה באומל)