גל גברעם ובן רוזן במסר מרגש לבית לדיירים באח הגדול

אחרי ששלחה מסוק לבן זוגה שעדיין סגור בבית "האח הגדול", תום חיימוב, בכדי לחזק אותו רגע אחרי הדחתה, גל גברעם שוב חוזרת לאולפני נווה אילן. הפעם יחד עם בן רוזן, בנה של זהבה בן, אבל לא מהשמיים, גם לא ממדרגות הבית, אלא מגבעות נווה אילן, המקום אליו נוהרים המעריצים בכדי להרגיש הכי קרוב ולצעוק מסרים לדייר האהוב שלהם בבית.

נראה כי גברעם לא מצליחה עדיין להתנתק ממה שקורה בבית, ועוד לא מעכלת את ההדחה שלה, לכן חוזרת לשם שוב ושוב. גברעם התייצבה היום (שלישי) בגבעות נווה אילן עם מיקרופון בידה וצעקה מסר מחזק ואוהב לעבר החברה הטובה שלה בבית זהבה ולבן זוגה תום חיימוב. "זהבה תום, גל אוהבת אתכם", צעקה. אליה הצטרף בנה של הזמרת שצעק גם הוא לאמו: "אמא זה בן, אני אוהב אותך".

רגע אחרי שיצאה מ"האח הגדול": גל גברעם במחווה רומנטית לתום חיימוב - לחצו כאן. 

שולחים מסר לתום וזהבה. גל גברעם ובן רוזן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)שולחים מסר לתום וזהבה. גל גברעם ובן רוזן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

הצעקות לא שודרו בערוץ 26 ולכן לא ברור האם השניים קיבלו את המסר, אבל זה בהחלט מרגש לראות את שיתוף הפעולה של השניים. כזכור, רוזן ביקר את אמו זהבה בבית הסגור. במהלך המפגש זהבה אמרה לו שגרבעם רוצה לשבת איתו לבירה. לא בטוחים האם השניים שתו כבר בירה יחד אבל אין ספק שזוהי תחילתה של ידידות מקסימה. 

גל גברעם ובן רוזן בגבעות נווה אילן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)גל גברעם ובן רוזן בגבעות נווה אילן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)