הזמר עדן חסון, שהצליח לחזות את העתיד עם שירו "אין יותר מועדונים" שיצא רגע לפני הבלאגן שהביא איתו נגיף הקורונה שכלל כמובן גם סגירת מועדונים, חדרי כושר, פאבים, בתי קפה ומסעדות, חגג את חזרת חדרי הכושר לפעילות בקמפיין חדש לרשת "הולמס פלייס".

בצילומים שהתקיימו היום (חמישי) במועדון הולמס פלייס בגבעת שמואל, הזמר פימפם את השרירים על מגוון מכשירי הכושר: משקולות, הליכונים, אופני ספינינג, שק אגרוף ותוך כדי הוא שר את השיר המפורסם שלו, רק עם מילים חדשות: "יש, חזרו המועדונים".

עדן חסון (צילום: עירד נצר)עדן חסון (צילום: עירד נצר)

בין סט אחד לאחר, בזמן שהוא מזיע על אופני הספינינג, תפסנו את חסון לשיחה קצרה ודיברנו על שגרת כושר ותזונה, האם יש אהבה חדשה בחייו אחרי שיצא לזמן קצר עם יוצאת "האח הגדול", נועם לוי והאם הוא מצטער על שהופיע בניגוד להנחיות. 

אז מה עדן, באמת חסון? מקפיד על כושר ותזונה? יש קוביות?
"קוביות בדרך, אבל על תזונה אני מקפיד. חשוב לי לאכול 100-120 גרם חלבון ביום. כושר - פעם או פעמיים בשבוע, כזה".

אגב שמירה על מראה. אתה גם חביב הבנות. יצאת בעבר עם ליאנה עיון, עם יוצאת "האח הגדול" נועם לוי. יש מישהי חדשה? 
"איך אתם אוהבים להביך אותי במצלמות, זה לא יאמן. לא, כרגע אין אף אחת. כרגע הכל בשקט בראדר וטוב שזה ככה. אני מאמין כשיהיה צורך אז תדעו".

עדן חסון (צילום: עירד נצר)עדן חסון (צילום: עירד נצר)

אתה בנוי למחויבות? או שכרגע את בקטע של ליהנות מהחופש?
"'לא טוב היות האדם לבדו'. כולנו בנויים למחויבות, כשזה יגיע - זה יגיע. כרגע אני נהנה מהחופש". 

יש לך תדמית של ילד טוב. יש משהו שאתה יכול להגיד "פה יצאתי ילד רע"?
"אולי ברמת הנראות אבל לא נראה לי שיש בי צד כזה. בשיר שעשיתי 'שונה מהנוף' עם עדן בן זקן, אמרו לי שאני נראה קצת..לא יודע". 

בתקופת הקורונה יצאת קצת ילד רע כשהשתתפת באירועים בניגוד להנחיות. מצטער על זה?
"האירועים לא היו בניגוד להנחיות, הם הפכו להיות כאלה. בחוזה נחתם שהאירוע יהיה מול 20 אנשים והצטרפו יותר אנשים וכשזה הגיע לכמות גדולה של אנשים קמתי והלכתי אבל בכל זאת אני מצטער על זה".

עדן חסון (צילום: עירד נצר)עדן חסון (צילום: עירד נצר)