רק לפני זמן קצר אבנר נתניהו ובת הזוג שלו בשנתיים האחרונות נוי בר עזבו את ירושלים לטובת דירה חדשה באיזור משפחתי בהרצליה, אך האם עכשיו הגיע הרגע האמיתי בו השניים עומדים בפני נישואים? הבוקר (רביעי) עלתה בר על שמלת כלה, ואפילו כמה מהן, וקיבלה הצצה דיי מדויקת לאיך תראה ביום הגדול בחייה.

אז האם בר בדרך לחתונה עם נתניהו? ובכן (עדיין) לא. בר, שמנהלת מערכת יחסים עם בנו של ראש הממשלה נמנית כיום כדמות ציבורית לכל דבר, כך שמעצבת האופנה ריקי דלאל החליטה לנסות את מזלה ופנתה לבר בבקשה שתעזור לה להתאושש אחרי שנה של חוסר תעסוקה בעקבות מגיפת הקורונה ותצטלם לקמפיין החדש שלה.

אבנר נתניהו, נוי בר (צילום: ענת מוסברג)אבנר נתניהו, נוי בר (צילום: ענת מוסברג)

בר הפתיעה ומיד נענתה לבקשה והסכימה להצטלם כפרזנטורית לבית האופנה, ואף התעקשה לעשות זאת בהתנדבות וללא כל תשלום, גם לא סמלי. אך היה לה תנאי אחד מובהק, לא להתראיין לגופי התקשורת. הבוקר התייצבה נוי על סט הצילומים ועל פי גורמים שנכחו על הסט היא הייתה נעימה, חברותית אדיבה וסופר נחמדה לכל צוות ההפקה.

נוי בר (צילום: אלכס ליפקין)נוי בר (צילום: אלכס ליפקין)

עבור נוי מדובר בקמפיין ראשון, כך שהיא מאד התרגשה מהמעמד. למרות שחיכינו, פיללנו וייחלנו לזכות בביקור מלכותי של הבויפרנד הגאה שיגיע לתמוך על הסט באהובתו, אבנר נתניהו אכזב כשלא הגיע לסט הצילומים כדי למנוע תמונות זוגיות שלהם עם שמלת כלולות במדורי הבידור. אבל נתניהו ג'וניור יוכל להתרשם מהתמונות של זוגתו בלבן ב- TMI ואולי זה יעשה לו גם חשק לשלוף טבעת ולראות אותה בשמלת כלולות ברגע האמת. 

נוי בר (צילום: אלכס ליפקין)נוי בר (צילום: אלכס ליפקין)
נוי בר (צילום: אלכס ליפקין)נוי בר (צילום: אלכס ליפקין)